Popüler Cevap

Göz Kapağı ve Göz Çevresi İçin FDA Onaylı Tek Lazer!

Göz Kapağı ve Göz Çevresi İçin FDA Onaylı Tek Lazer!

Emerge, kullandığı teknoloji sayesinde hem göz kapağı hem de göz çevresi uygulamalarında FDA onayına sahip tek lazerdir. Fraksiyonel yani kontrollü hasar yaratması sayesinde cilt üzerinde hiçbir travmaya yol açılmadan dermisin alt katmanlarına kadar inilir ve termal kanallar açılır. Bu sayede cilt yenileme mekanizması harekete geçirilmiş olunur. Uygulama sonucunda oluşan termal hasar cilt altında kolajen sentezi yapan hücreleri uyarır ve bu da kolajen üretiminin artmasını sağlar. Birkaç haftalık bir süreç sonunda koagüle olan alanda eski hücre ve dokular yeni kolajen dokusuyla yer değiştirerek ciltte sıkılaşma etkisi gösterir. Bu işlem aynı zamanda cildin onarımını da sağladığı için eskisine oranla daha sağlıklı, parlak ve pürüzsüz bir cilt elde edilir. Bu da hasta memnuniyetinin artmasını sağlamaktadır.

Emerge lazer cihazı özellikle kırışıklık ve ince çizgilerin olduğu alanlarda kullanılır. Göz çevresi ve göz kapaklarındaki uygulamalarda FDA onayına sahiptir. Gözaltı morlukları ve şişkinliklerinin tedavisinde de etkin sonuç elde edilir. Birçok kişinin canını sıkan güneş, doğum ve hamilelik lekeleri Emerge yardımıyla kolayca ortadan kaldırılmaktadır. Bunun yanı sıra dudak üzerindeki ve kenarlarındaki çizgiler, doğum sonrasında ya da aşırı kilo alıp vermeden kaynaklı olan çatlaklıklar, akne izleri ve cilt tonundaki düzensizliklerde bu cihaz kullanılabilir. Bunlara ek olarak Emerge, botox ve dolgu uygulamalarının tamamlayıcı tedavisi olarak da kullanılabilir. Akne izi yani sivilce izlerinin tedavisinde de sonuçlar başarılıdır.

Fraksiynel cilt yenileme işlemleri genelde ağrılı ve rahatsız edici olabilmektedir. Emergelazer ile ciltyenileme işlemi sırasında ciltte soyulma meydana gelmez. Ayrıca ciltte doku kaybı oluşmadığı için tedavi sırasında herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. Özellikle müşteri memnuniyetinde bu özellik büyük bir avantaj sağlamaktadır. Uygulama sonrasında ise kişi normal yaşantısına devam edebilmektedir. Göz çevresi ve göz kapağı uygulamalarında FDA onayına sahip olan tek cihaz olduğu için oldukça güvenlidir. Uygulama sonrasında hafif kızarıklık, ödem ve sıcaklık hissi oluşabilir. Bunun dışında bir yan etkisi yoktur.

Eğer bu cihaza sahip olmak isterseniz Ortadoğu Medikal olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 yorum

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.