Popüler Cevap

Yılbaşını Evde Geçireceklere 10 Tavsiye

Yılbaşını Evde Geçireceklere 10 Tavsiye

İçerik Tablosu

Yılbaşı gecesi, kesinlikle en büyük partilerin düzenlendiği gece olarak bilinir. Fakat bir partiye davet edilmediyseniz ya da Yeni Yıl’ı evde geçirmek istiyorsanız, hala yapabileceğiniz eğlenceli şeyler var. Harika zaman geçirmek için illa dışarı çıkmanız gerekmiyor. Bu yüzden yılbaşı gecenizi unutulmaz yapacak 10 tavsiyeyi sizin için derledik!

Yılbaşını Evde Geçireceklere 10 Tavsiye

1. Lezzetli Atıştırmalıklar

atıştırmalıklar

En sevdiğiniz yiyecekleri veya aperitifleri içeren büyük bir atıştırmalık tepsisi oluşturun. Siz ve aileniz / arkadaşlarınız bütün gece yiyeceklerin tadını çıkarın. Gece boyunca tekrar doldurmaya devam edin.

2. Karaoke

karaoke

Hoparlör, mikrofon ve bilgisayarınız varsa eğlenceli bir yılbaşı gecesi geçirmeniz çok kolay. İster biraz Noel şarkılarına, ister yılın en iyi pop şarkılarına, karaoke büyük bir buz kırıcı ve müzik yapmanın ciddi bir karışımı içine girmenin eğlenceli bir yoludur.

3. Fotoğraf Kabini

fotoğraf kabini

Fotoğraf kabinlerini kurmak gerçekten kolaydır. Tek ihtiyacınız olan şey bir çeşit zemin, sahne ekipmanı ve bir fotoğraf makinesi, arka zemin, tavandan asılmış bir masa örtüsü, eğlenceli gözlük veya aksesuarlardır. Bunları temin etmeniz gerçekten kolaydır.  Bunlar genellikle önümüzdeki yıla uyacak şekilde uyarlanmış sahne takımlarından oluşur. Çocuklar ve gençler her zaman böyle şeyleri severler ve geceyi unutulmaz geçirmek için harika bir yoldur.

4. Kostümlü Parti

kostümlü yılbaşı partisi

Yeni yılı sevdiklerinizle geçirmek istiyorsanız, herkesin bir kostüm giyerek gelmesini isteyin ve geceyi bir kostümlü partiye dönüştürün. Daha sonra gecenin keyfini çıkarın.

5. Temalı Parti

temalı yılbaşı partisi

Tema partisinin her türü de eğlenceli tonlarca olurdu! Düzeltmek için süslemeler, yemek, müzik ve kıyafetlerin hepsi bu temaya uygun olmalıdır. Yeni yıllar için en popüler temalı parti “Great Gatsby” gibi görünüyor, ancak biraz daha eşsiz bir şey arıyorsanız aralık temasında yaz gibi mizahi bir şey deneyin!

İlginizi Çekebilir  En Güzel Yeni Yıl Mesajları ve Etkileyici Yılbaşı Sözleri

6. Oyun Gecesi

yılbaşı gecesi için oyunlar

Bu, herkesin favori oyunlarını oynamaktan ibaret olduğu, aileler için mükemmel bir seçenektir! Masa oyunu, tombala, kızma birader, tabu, monopoly, jenga, scrabble yada uno oyunlarını oynayabilirsiniz. Küçük bir dost rekabeti yaşamanız daima eğlencelidir.

7. Film Maratonu

film maratonu

Yeni yıla girerken eğlenmek için en keyifli aktivitelerden biri de / film seyretmektir! Film konusunda noel filmlerini veya belki de arkadaş grubunuzdaki veya ailenizdeki tüm bireylerin ortak sevdiği filmleri izlemenizi öneririm.

8. Kendi Barınızı Oluşturun

kokteyl

Yeni yıla girerken alkollü veya alkolsüz içecekler içmek isterseniz, kendi kişisel barınızı yapmanız gerçekten eğlenceli olabilir!

9. Dans Partisi

yılbaşı dans partisi

Yatmadan önce  sizi uyanık tutacak bir şey arıyorsanız, bu sizin için en iyi seçenektir! Doğru ekipmanlarla evinizdeki her oda bir gece kulübü haline getirilebilir. Bazı renkli ışıklar, tercihen yanıp sönen renkli ışıklar kurun ve hoparlörler aracılığıyla bazı müzikleri patlatın ve anında eğlenmeye başlayın!

10. Tatlı Bir Uyku Çekin

tatlı uyku

Bu seçenek yeni yıl hakkında gerçekten daha az ilgili olanlarınız veya tüm yılın yorgunluğunu güzel bir uyku ile atmak isteyenleriniz için geçerli bir seçenektir. Böylece yeni yıla güzel bir uyku ile girebilirsiniz! 2017’de görüşürüz 🙂


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.