Popüler Cevap

Uçmak Artık Hayal Değil

Uçmak Artık Hayal Değil

Son zamanların yükselen trendi trambolinler. Özellikle çocukların keyif alacağı konseptlerin ortaya çıkması ve inovatif fikirler sonucunda eğlence ile sporun bir araya getirilmesi her kesimden insanların bu alana yoğunlaşmasına sebep olmuştur. Trambolinlerde topluluk halinde yapılan aktivitelerde eğlencenin katlanarak artması yetişkinlerin bu alana olan taleplerinin artması ile sonuçlanmıştır.

Flyzone Turkey Ne Sunuyor?

İşletme olarak sunduğumuz en önemli hizmet unutulmaz mutluluk anlarıdır. Flyzone Turkey bünyesinde farklı aktiviteler söz konusudur. 4-7 yaş arasındaki ufaklıklar için özel seanslar yapılmaktadır. Kids Flight adı verilen bu aktivite, ebeveynlerin gözetiminde, hafta sonları sabah saatlerinde gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman görevliler eşliğinde 60 dakika süresince gerçekleştirilen aktivite sonucunda mutlu olan ufaklıklar bize işimizin önemini her zaman hatırlatmaktadır.

Bunun yanında 7-13 yaş aralığında olan çocukların ebeveynleri ile katılabileceği, 13 yaş üstü bireylerin ise bireysel olarak katılabileceği Base Flight etkinliğimizde önemli faaliyet alanımızı oluşturmaktadır. 60 dakika boyunca her bir katılımcı için unutulmaz anlar yaşanmaktadır. Ritme göre hareket edilebilen müzikler sayesinde hem eğlendiren hem de spor yaptıran etkinlik alanımız, büyükler için günlük hayattan uzaklaşma noktası ufaklıklar için ise eğlenceli bir oyun halini almaktadır.

Neden Flyzone?

Yetişkinler için uygulamaya koyduğumuz yeni konseptler bizim asıl farklılık noktamızdır. Cumartesi ve Pazar günleri uyguladığımız, 90 dakikalık DJ’ler eşliğinde müthiş bir kalori yakımı ve inanılmaz bir eğlence söz konusu. Temponun sürekli olarak ayarlandığı ve müzik eşliğinde unutulmaz anların yaşandığı etkinlikler bizim en büyük farklılığımız.

Bununla birlikte gruplara uygulanan ve istekler doğrultusunda içeriği şekillenen etkinlikler ve başta doğum günleri olmak üzere kutlamalara özel yaptığımız seanslar başka bir ayrıcalığımız. Bu alanda son olarak belirtmek istediğimiz seans ise şirketlerin son dönemde ilgi ve alakasının arttığı Event Flight’lardır. Motivasyon konusunda değişik etkinliklerinin öneminin farkında olan firmaların daha yoğun ilgi gösterdiğini belirtmemiz gerek. Bununla birlikte farklı eğitmenlerin de aynı şekilde bazı seansları bu şekilde uygulamaya koyduğunu belirtmek isteriz.

Verdiğimiz hizmette dikkat ettiğimiz en önemli kriter ise emniyettir. Firma olarak global kaynaklara sahip olmamızın büyük bir avantaj sağladığı bir gerçek. Bununla birlikte müşteri memnuniyetinin en çok güvenlik ve güler yüzden geçtiğinin bilinci ile hareket etmekteyiz. Mutlu ayrılan her bir bireyin işimizi doğru yaptığımızın bir kanıtı olduğunu biliyoruz.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.