Popüler Cevap

YDS Başarı Formülünü Veriyoruz

YDS Başarı Formülünü Veriyoruz

YÖK kararı sonrasında gerçekleştirilen YDS, Ösym kontrolünde yapılan dil sınavlarından biridir. Yılda iki kere yapılan sınava sıkı hazırlanan başarıyı yakalar. Sınavda başarılı olmayanlar yılda sadece bir kere sınava girme hakları olduğundan bir sene daha aynı sınav stresini yaşamak zorunda kalırlar. Sitemiz Yds sınavına girenlere en güzel ders kaynaklarını sunarak başarının yolunu göstermektedir. Yds kitapları ve konu anlatımlı kitapçıklar almak isterseniz sitemiz size her yayınevinin ürünlerini kolaylıkla temin eder.

Sitemiz yds kitapları yanında küçük kelime kartları da satmaktadır, bu sayede kelime dağarcığınızı genişletecek çalışmaları gün içinde istediğiniz an yapabilirsiniz. Çantanızda, cebinizde kolaylıkla taşıyabileceğiniz sözcük kartlarını otobüste, yolda kullanabilir, her an öğrenmenin keyfine varabilirsiniz. Yds kitapları satın alırken diğer dest dokümanlarını indirimli olarak alabilirsiniz, sitemize bekleriz.

Yds sınavı 150 dakika ve 80 sorudan oluşur, her soru 1.25 puan olarak değerlendirilir. Baraj 65 puan olduğundan sınava giren her kişinin 52 doğru cevap vermesi gerekir. Eğer fark yaratmak, barajı geçe ötesinde yüksek puanlar alma hedefindeyseniz sınava hemen hazırlanmaya başlamalısınız. Disiplinli bir çalışma yöntemi benimseyerek, doğru ders kitapları seçerek bu zorlu sınavı yüksek puanla taçlandırabilirsiniz.

Sitemiz yılların verdiği tecrübeyle hareket eder ve sınav kitaplarını başarılı yayınevlerinden seçer. Yds kitapları alıp çalışmaya başladığınızda sınavı kazanma hedefiniz için ilk adımı atmış olursunuz. Sitemiz başarı getiren tüm ekipmanları sizler için hazırladı, dilerseniz tek kitap dilerseniz özel sınav çalışma kitinden satın alabilirsiniz. Büyük indirim kampanyaları sayesinde birçok kitabı piyasa fiyatının çok altından elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  DGS Tercihlerini Nasıl Yapalım?

Doktora adayları için Yds barajı 55, doçent adayları için 65, diğer öğretim görevlileri için 50, okutmanlar için 80 puandır. Yabancı dil hâkimiyetinin yanında Fen, Sosyal, Sağlık konularında da bilgili olmanız gerekir. Kariyerinizi belirleyecek böyle bir sınavda şans size yardım etmez, bilgili ve donanımlı olan ilk sıraları alacaktır. Sınavı kazanma konusundaki kesin kararınızı eyleme geçirmeye yds kitapları almayla başlayın, sonrasında planlı bir çalışma takvimi oluşturun. Sınava kadar istikrarı korursanız başarı sizinle olacaktır, sitemiz de her zaman size destek vermeye hazırdır.

Tüm sınav kitaplarını incelemek ve kredi kartı ile satın almak isterseniz iremyayincilik.com.tr adresine giriniz.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.