Popüler Cevap

Türkiye’nin Şifa Cenneti Afyon Termal Oteller

Kaplıcalar ile alakalı ne kadar şifalı olduğuna dair bir çok efsane olduğunu duydunuz mu? Bir efsaneye göre M.Ö 700’lü yıllarda Kral Midas’ın kızı Suna halk tarafından daha önce görülmeyen ve bilinmeyen bir hastalığa tutulup vücudunun her yerinde yaralar ve çıbanlar çıkmaya başlamış. Kral Midas kızının bu hastalığına karşılık tüm ülkeyi seferber etmiş fakat şifası bulunamamış. Kızı bir gün bugünkü Afyon civarında dolaşırken çamurlu ufak gazlı gölden su içer ve uyuyakalır. Suna uyandığında vücudunda çıkan çıban ve yaraların kurumaya başladığını görüp o gün Kral Midas kızı Suna’ya şifa olan o ufak dere bölgesine kaplıca yaptırır.

Başaranlar Termal Otel Afyon termal oteller arasında konumu ve sunduğu özel tedavi yöntemleri ile yüksek ziyaretçi sayısı ile en gözde tesisler arasında. Afyon merkez otelleri yerinde Lüks bir Afyon termal otel arıyorsanız Başaranlar Termal Otel Afyon termal villa seçeneği ile size unutamayacağınız bir tatil yaşatacaktır. Eğer uygun bütçe ile kaplıca seyahati yapmak istiyorsanız afyon termal apart seçeneği size en uygun afyon termal pansiyon fiyatları sunmakta. Tesis bir çok aktiviteler, fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri vermekte.

Başaran Termal Otel odaları hayal ettiğiniz Afyon kaplıca evleri ile tasarlanmakta olup en rahat tatil için 1+1 yada en kalabalık tatil için 2+1 imkanı ile dilediğiniz fiyata konaklayabilirsiniz. Basaranlartermal.com’dan Afyon termal otel, afyon kaplıca evleri, termal otel fiyatları, kaplıca fiyatları ve termal otel fotoğrafları ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.Sizde şifa bulmak adına Afyonun kaplıca sularını ziyaret ederek bu sularda huzur ve sağlık bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Kanada Vizesi Nasıl Alınır?

Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.