Popüler Cevap

Tatil Fikrini Ertelemeye Son!

Tatil Fikrini Ertelemeye Son!

Uzun zamandır çıkmak istediğiniz o tatili bütçenizi düşünüp erteliyorsanız bir daha düşünmelisiniz. Ekonomik oteller avantajlı fiyatlarıyla hem bütçenize dost olacak hem de beklediğiniz tatil fırsatını da ayağınıza getirecek. Türkiye’nin her yanındaki ekonomik ve kaliteli oteller hizmet standartları ve sağladıkları konforla sizleri ağırlamaya hazırlar. Böylece hem hayal ettiğiniz tatili daha fazla ertelememiş olursunuz hem de tatilinize dair hiçbir beklentinizden vazgeçmek zorunda kalmazsınız. Hizmet kalitesi, konaklama imkanları, temizlik ve konfor açısından pahalı rakiplerinden ayrılan tek yönü daha az ödemenizdir. İster bir gece isterseniz de uzun süreli seyahatlerinizde her bütçeye göre konaklama fırsatlarıyla sizin için en uygun seçenekleri sunuyor. 

Şehrin rutininden uzaklaşıp yeni yerler keşfetmek ve kültürle bütünleşmek istiyorsanız Eskişehir otelleri aradığınız deneyime ulaşmanızı sağlayacaktır. Şehir hayatınızın yoğun temposundan uzak, cıvıl cıvıl bir öğrenci kenti olduğu kadar eski değerlerine de sahip çıkan bir dinamiğe sahiptir. Eskişehir konum olarak başkent Ankara’nın batısında bulunur. Şehrin içinden geçen Porsuk Çayı Eskişehir’in önemli simgelerindendir. Tarihi dokusuyla ve ev sahipliği yaptığı arkeolojik eserler ve müzeleriyle eşsiz bir kültür deneyimi sunacak. 

Eskişehir’e gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında Eskişehir Odunpazarı Evleri gelir. Osmanlı’nın mimarisinden izler bulabileceğiniz evler, hala canlılığını koruyan bölgelerdendir. Üstelik bu evlerden bazıları da müzelere ev sahipliği yapıyor. 

Eti Şehir ve Göç Müzesi, Tayfun Talipoğlu Daktilo Müzesi, Cumhuriyet Tarihi Müzesi ve daha birçok müzeyi dilediğinizce gezerek zamanda eşsiz bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Müzelerin yanı sıra tarihi dokuya sahip birçok camiiyi de gezip görebilirsiniz. 

İbis Otel Eskişehir’de Benzersiz Bir Tatil Deneyimi

İbis Eskişehir otel fırsatları ile şehrin tadını şehirden uzaklaşmadan çıkarırsınız. Eskişehir hotelleri arasında şehir merkezindekindeki turistik ve önemli noktalara olan yakınlığıyla ön plana çıkar. İbis Eskişehir; tramvay durağına yürüyerek 3 dakikadır, Kanatlı AVM ve Espark AVM’ye 5’er dakika mesafededir. Tren istasyonuna 10 dakika, Porsuk Çayı’na 200 metre, Barlar Sokağı’na yürüme mesafesindedir. Şehirde yer alan Anadolu Üniversitesi 2 km ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ne 4,5 km uzaklıkta yer alır. Tüm bunların yanı sıra tarihi mekanlara olan yakınlığıyla diğerlerinden ayrılır. Benzersiz konumu ile rotanız Eskişehir olduğunda vazgeçilmezler arasındadır. Üstelik uygun fiyat avantajlarıyla tatil için sadece huzurunuza odaklanmanızı sağlayacak. 

İlginizi Çekebilir  Miniatürk

İbis Otel Eskişehir sadece önemli yerlere olan yakınlığıyla değil konforuyla konaklamanızı güzelleştirecek. Konforlu yatakları ve ihtiyacınız olan her şeyi barındıran banyosu ile gününüzün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak. Modern ve rahat tasarımıyla huzurlu bir konaklama için tüm detayları sağlar. Otel, tasarımı kadar temiz ve konforlu konaklama imkanıyla da dikkat çeker. Mutfaktan, odalara ve banyolara kadar her alanda temizliğe önem verilir. Böylece gönül rahatlığıyla odanızın tadını çıkarabilirsiniz. İbis otel kullanıcılarına sunduğu çamaşırhanesini de dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. İster uzun süreli isterseniz de bir gün süreli konaklamalarınız için evinizin konforunda bir tatil yaşarsınız. Restoran ve barıyla lezzetli deneyimler yaşatan İbis Eskişehir yalnızca gözünüze hitap etmekle kalmaz aynı zamanda damak tadınıza da hitap ederek gününüzü güzelleştirir. Dilerseniz özel toplantılarınız için de tercih edebilirsiniz. 80 kişilik kapasitesiyle özel toplantı ve buluşmalarınızın aranan mekanlarından olacaktır. 

Yorucu olan her şeyden uzaklaşıp Eskişehir’in kültürel ve tarihsel zenginliklerinin tadını çıkarmanız için eşsiz konumu ve ekonomik fiyat seçenekleriyle eğlencenizden başka bir şeyi düşünmenize gerek kalmaz. Tatilinizin yorgunluğunu çıkarmak için otelden uzaklaşmak istemezseniz de İbis otelin içinde yer alan yeşil alanların tadını çıkarabilirsiniz. 


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.