Popüler Cevap

LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı Nedir?

LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı Nedir?

En değerli parçalarımız cildimizdir. Bu nedenle daima parlak, canlı ve taze olmasını isteriz. Çeşitli bakım kremleriyle güzelliğini korumayı arzu ederiz. Klasik yüz temizleyiciler tam olarak cilt temizliği yapmazlar. Küçük kırışıklar ve gözeneklerin içerisinde biriken kirlilikler ancak uygun bir temizleme cihazıyla olur. Bu cihazlardan en bilineni de LR Zeitgard 1 cihazıdır.

LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı ve Özellikleri

Herkes daima genç bir cilde sahip olmayı arzu eder. Bunun içinde çeşitli yöntemleri dener. Kremler, maskeler ve daha niceleri… LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazıderinlemesine temizlik sağlayan bir cihazdır. Bu cihazın ürünleri örümcek ağına benzer. Genişleyen matriks yapısıyla bir kombinasyon oluşturur. Böylece cildin zor ulaşılan bölgelerinde derinlemesine bir temizlik yapmış olur. Bu cihazı diğer cihazlarla karşılaştırırsak temizlik bakımından diğer cihazların yapamadığını yapar. Yani 10 kat derinlemesine bir temizlik işlemi uygular.

LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazını tercih eden herkes taze, yumuşak ve ferah bir cilt yapısına sahip olabilmektedir. Bu cihazın iki tane önemli özelliği bulunmaktadır.

  • Osilasyon özelliği: salınım anlamına gelen osilasyon fırçaların hareketiyle alakalıdır. Standart olan fırçalar tek bir yöne dönerler. Fakat zeitgard fırçası hem sağa hem de sola doğru salınımlar yapmaktadır. Dakika da 7.000 kez titreme yapar. Yuvarlak uçlara sahip olan bu fırçalar derinlemesine bir temizliği yapmaktadır.
  • Mikro gümüş taneleri: fırçanın başlığında LR için üretilmiş ve yuvarlak uçlara sahip olan liflerin içerisinde anti bakteriyel Microsilver vardır. Diğer bir isimleri de mikro gümüş taneleridir. Bunların kullanıma uygun olup olmadığı test edilmiştir. İnsan cildi için hiçbir zararları yoktur. Aksine 3 ay kalıcı temizliği sağlamaktadırlar.
İlginizi Çekebilir  Boğaz Kuruluğuna Ne İyi Gelir?

Bu cihaz hafif masajı sayesinde kan dolaşımını harekete geçirerek teni taze göstermektedir. Aynı zamanda ciltteki bağ dokularını uyarır. Böylece cilt gerginleşir ve kırışıklar giderilmiş olur.

LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı Nasıl Kullanılır?

LR katalog ürünlerine bakılarak cihazlar hakkında bilgi edinilebilir. Ayrıca LR zayıflama ürünlerine de göz atabilirsiniz. LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazının kullanım prosedürü oldukça kolaydır.

  • Öncelikle cilt tipine uygun olan bir fırça alınıp başlığa takılır. Fırçanın takıldığından tam olarak emin olmak gerekir.
  • LR Zeitgard cihazı alınır. Sonra kişi elini bu cihazın altında tutar. Böylece lifler yumuşak ve temizleme losyonunu daha hızlı emecektir. Fazla su da cihazdan dışarıya damlatılır.
  • Kişi yüzünü bir miktar su ile yıkar. Böylece nemli fırça, yüzeye daha hızlı bir şekilde etki eder.
  • Uygun bir temizleme ürünü seçilerek fırça başlığının ortasına iki kez sıkılır.
  • Cihazın açma – kapama düğmesi 3 saniye civarı basılı tutulur. Performans seviyesi seçilir. İlk günler düşük seviyeler kullanılırsa faydalı olacaktır.
  • Hafif dairesel hareketler tüm yüz bölgelerine yavaşça uygulanır. Gözler hariç tüm bölgeler de yaklaşık 20 saniye civarı uygulanması gerekir.
  • Yüz temizliğinden sonra dekolte ve boyun bölgelerine de bir dakika civarı uygulama yapılabilir. Ayrıca kollara ve dirseklere uygulama işlemi yapılabilmektedir.
  • Bu işlemlerden sonra işlem yapılan bölgeler su ile temizlenir. Zaten havluyla kurulama yapıldıktan sonra oluşan değişikler görülecektir.

Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.