Popüler Cevap

Yazılım Firmaları ve Codex

Yazılım Firmaları ve Codex

Her firmaya özel olarak geliştirilen yazılım uygulamaları, günümüz modern dünyasında artık bir gereklilik halini almıştır. Firmaların işlerini önemli ölçüde kolaylaştıran ve sektörde çok daha güçlü bir yapıya sahip olmalarını sağlayan yazılım uygulamaları, en başarılı içerikler tercih edilerek gerçekleştirilmektedir.

Günümüzün teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelere en uygun özelliklerde yapılan yazılım uygulamaları, müşteriler ile daha hızlı bir bağ kurabilmek için en etkili yöntemler arasında yer alıyor. Satışların artması konusunda da çok mühim bir yere sahip olan yazılımlar, ziyaretçilerin ilgisini çekebilecek özelliklerde ve büyük bir ustalıkla tasarlanıp yapılmaktadır.

Yalnızca şirketlerin işini kolaylaştırmakla kalmayan aynı zaman da müşterilerin gözünde daha güvenilir bir yer edinmesine imkan tanıyan yazılım uygulamaları, her bir ayrıntısı göz önünde bulundurularak faaliyet alanına hitap edebilecek içerikte karşınıza çıkmaktadır.

Sektörün en iyi yazılım firması olabilmek adına amaçlarına süratle erişmeye devam eden ve beklentilerin ötesine geçen Codex, en güçlü alt yapılarda yazılımlara sahip olabilmenize olanak sağlamaktadır.

Programlama ve yazılım alanında teknolojinin gelişmesiyle birlikte çok daha geniş bir alanın açıldığını ifade edebiliyoruz. Bu süreçte özel ya da hazır yazılım paketleri başta olmak üzere danışmanlık ve eğitim hizmetleri veren aynı zamanda mobil yazılım, masaüstü ve web yazılım gibi noktalarda hizmet veren Yazılım Firmaları sizlere ve şirketinize hizmet veriyor. Bu markalardan biri de Codex şirketidir. Sizler için en yeni gelişmeleri takip eden ve gerek bireysel kullanımlarda gerekse şirket programlarında sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi yapmanızı sağlayan özel kodlar ve programlar, alanında en iyi olan bilgisayar ve yazılım mühendisleri tarafından sizlere sağlanıyor. Böylece aradığınız her şeyi tek bir noktada bulabiliyorsunuz.

Ürünlerin geniş bir yelpazede olması, Codex markasının özel yatırım ve çalışmaları sonrasında gerçekleşiyor. Burada mobil uygulamalar ve bunun yanında masaüstü yazılımlar HTLM, CSS, ASP, Frame Network ve buna benzer kodlamalar ile birlikte yapılıyor. Öte yandan profesyonel destek ekibi ve resmi internet sitesi de şirketinizin ihtiyaç duyduğu pek çok noktada sizlere destek oluyor. Bu da çalışmalarınızın aksamadan devam etmesini sağlıyor. Ayrıca ilk önce projelendirme aşamasına başlanıyor. Sonrasında sizlere analiz hizmeti veriliyor. Gelişigüzel modelleme yöntemlerinin yerine yeni nesil teknolojiye uygun bir şekilde üretilen özel olanaklar sizlere sağlanıyor. Bu da ekstra hizmetlere sahip olmanız demek oluyor. Proje ve analiz işlemleri kodlamaların temelini meydana getiriyor.

Codex Ürünleri

Codex yazılım firması ve ürünleri ile şu anda sektörün en önemli markalarından biridir. İlk olarak Codex DYS paketinden söz etmek gerekiyor. Bu paket, şirket içerisindeki dolaşması gerekli olan evrakların dijital ortamda saklanmasını ve buraya çok hızlı bir şekilde aktarılmasını sağlıyor. Bunun yanında güvenilir bir şekilde departmanlar arasında transferler de gerçekleşiyor. Bu dolaşımları sağlayan modüler kodlamalar ve yazılımlar, bir yönetim sistemi içerisinde sağlanıyor.

Codex Cdx ürünü ise tekliften başlayarak iş süreçlerine kadar pek çok adımı sistematik bir şekilde optimize ediyor. Böylece şirketinizde gerekli olan bütün noktaları tek bir paket içerisinde modüle bir sistemde barındırıyor. Bu sisteme de ERP deniliyor.
Codex iş yönetimi aşamasında mutlaka sizlere gerekli olan noktaların sunulması ilk hedef olarak belirlenmiştir. Bunun için de iş ve görev takibi, web ve mobil uygulamalar da dahil olmak üzere geliştiriliyor. Bu yönetim sistemi içerisinde özel raporlama da kullanılıyor. Bütün iletişim birimleri tek bir noktada toplanıyor ve bunlar analiz ediliyor.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.