Popüler Cevap

Vaser Liposuction ile Yağ Aldırma Konforunu Yaşayın

Yağ aldırma operasyonlarında klasik liposuction yerine kullanılmaya başlanan Vaser liposuction yöntemi hastalara daha konforlu bir işlem yapılmasını sağlıyor. Bu konuda Vaser Liposuction sayfasından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Yağ aldırma için bu yöntemi tercih etmek isteyenler için sitedeki bilgilerin faydalı olabileceğini söyleyebiliriz.

Minimal cerrahi ve ultrasonografik ses dalgaları yardımıyla bölgesel yağ fazlalıklarından kolayca kurtulabileceğiniz Vaser lipo yönteminde yağ dokusu ultrasonografik ses dalgalarıyla sıvılaştırılır ve aspire edilir. Bu şekilde cilt yüzeyinde dalgalı görünüm oluşmaz.

Vaser Liposuction Daha Avantajlıdır

Bu yöntemin kullanıldığı yağ aldırma operasyonlarında sadece yağ hücrelerini hedefleyen ses dalgaları, diğer dokuların zarar görmesini engeller.

Cilt yüzeyinde klasik yönteme göre daha az şişlik, ağrı ve morarma oluşur. Bu sayede hastaların normal yaşama dönüşü kolaylaşır ve iş kaybı olmaz.

Vaser lipo yönteminde özel kanüllerle aspire edilen yağ hücreleri zarar görmez. Bu nedenle yağ hücrelerinin vücutta ihtiyaç duyulan başka alanlarda yağ enjeksiyonu şeklinde kullanılması mümkün olur.

Vaser Liposuction ile Aynı Anda Birden Fazla Bölgeden Yağ Alınabilir

Yağ alma operasyonunda Vaser lipo yöntemi kullanıldığında hastanın birden fazla bölgesinden yağ alınması mümkündür. Ayrıca bacaklar, karın ve sırt gibi geniş alanlara da uygulanabilir. Bu hastalarda yağ alma sırasında konforu sağlamak amacıyla genellikle genel anestezi tercih edilir. Küçük alanlardan yağ alma işlemi yapılacaksa sedasyon ya da lokal anestezi kullanılabilir. Anestezi tercihi bölgedeki yağ oranına, bölgenin büyüklüğüne ve hastanın genel durumuna göre yapılır.

Vaser Liposuction İçin Uygun Adaylar

Diyet ve spor yapmalarına rağmen bölgesel yağ birikimlerinden kurtulamayan adaylara Vaser lipo yöntemiyle yağ alma işlemi yapılabilir. Erkeklerde jinekomasti adı verilen meme büyümesi için de bu yöntem kullanılabilir.

Vaser Liposuction Sonrası Korse Kullanımı

Bu yöntemle yağ aldıran kişilerde cilt elastikiyetine göre işlemin etkinliğini arttırmak amacıyla 2-3 hafta özel bir medikal korse kullanılır. Giysilerin altından belli olmayan korse hastaları da rahatsız etmeyecek yapıdadır.

Vaser liposuction gibi pek çok konuda geniş bilgilere ulaşabileceğiniz https://bilgim.net sitesini takibe almanızı tavsiye ederiz. Sağlık, eğitim, aile hayatı, hobiler, otomobiller, kültür sanat, tatil, ilişkiler, hayvanlar, finans, yemek, spor gibi çeşitli alanlarda merakınızı giderecek bilgilere sahip olabilirsiniz.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.