Popüler Cevap

Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları | www.efor.com.tr

Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları

Takım Elbise Modelleri

Takım elbise erkek giyimin olmazsa olmaz en önemli unsurlarından biridir. Klasik giyinmekten hoşlanan veya iş hayatı nedeniyle klasik giyinmek zorunda olan erkeklerin seçimidir. Davet, balo ve organizasyonlarda takım elbise erkeğin bakımlı ve şık bir duruş sergilemesini sağlar. Bakımlı ve karizma bir görünüm sergilemek için takım elbisenin bazı özelliklerine dikkat etmek gerekir. Öncelikle kumaş kalitesi ve kesimi kusursuz olmalıdır.

Takım elbise erkeğin beden ölçülerine uygun olmalıdır. Omuzlar, ceket, boyu, pantolon boyu ve kesimi gibi ölçüler bedene tam oturmalıdır. Takım elbise gömlek, kemer, kravat ve ayakkabı kombini çok doğru yapılmalı, tüm parçalar uyum içinde bir bütünlük sergilemelidir. Takım elbisenin yeni sezon moda trendine uygun bir model olması daha modern ve şık bir güzellik yaratacaktır. Takım elbise modelleri ve fiyatları elbisenin kalitesi ve duruşu ile doğru orantılıdır. Model seçiminde kişinin beden özelliklerine ve elbisenin giyileceği ortama uygun olarak belirlenmelidir.

Takım Elbise Fiyatları

Takım elbiselerde fiyatlar kalite ve modele göre belirlenir. Çok kaliteli bir kumaş ile dikilen bir takım elbisenin fiyatı da kumaşa doğru orantılı olarak daha yüksek olur. Ancak kaliteli kumaş elbisenin şık duruşu ve modern görünümü için çok önemli bir etken olduğundan takım elbisenin fiyatından önce kaliteli duruşunu göz önünde bulundurmalısınız. Kalitesiz kumaş ile dikilen sıradan bir takım elbise vasat bir görünüm sergilemenize sebep olur. Takım elbise fiyatları konusunda kaliteyi uygun fiyatlar ile satın alma politikası izlemelisiniz. Bunun için kaliteli markaların indirim ve kampanya dönemlerini takip etmenizde fayda vardır.

En Güzel Takım Elbise Modelleri www.efor.com.tr’de

Takım elbiselerde model tasarımı yılın moda trendine uygun olarak dizayn edilir. Takım elbise modellerinde ana temel olan üç model detaylandırılarak farklı modeller elde edilir. İtalyan kesim takım elbise modeli dar kesim modellerdir. Slim fit adı verilen kesin ceket, pantolon ve gömlek için uygulanır. Omuzlar vatkalı, tek düğme, tek yırtmaç özellikleri ile tasarlanmıştır. Bedene tam olarak oturur ve ceket boyu kısadır. İtalyan takım elbiseler son yıllarda öne çıkan ve en çok tercih edilen modellerdir.

İngiliz kesim takım elbiselerde ceket vatkasız, çift yırtmaç yaka, pantolon duble paça ve pililidir. Ceket boyu daha uzun olan model klasik tarzda tercih edilir. Amerikan kesim takım elbise modelinde ceket vatkasız, tek yırtmaç olup regular fit ismi verilen çok dar ya da çok bol olmayan rahat kesim modellerdir. Rahatına düşkün erkekler tarafından tercih edilir. Takım elbise modelleri bu kesim çeşitleri ile şekillendirilerek farklı tasarımlar ile sunulur. Sıra dışı kusursuz tasarımları ve kaliteli duruşu ile en güzel takım elbise modellerini https://www.efor.com.tr/erkek-takim-elbise-modelleri-ve-fiyatlari-3 adresinde bulabilirsiniz. Uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile en iyi takım elbiseye sahip olabilirsiniz.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.