Popüler Cevap

Spor Giyimde Toptan Satışın Adresi Tommylife

Spor Giyimde Toptan Satışın Adresi Tommylife

Uzun yıllardır hizmet vermekte olduğumuz firmamız ve çalışanlarımız ile her daim en kaliteli üretimi yapmak için çalışıyoruz. Kurulduğumuz ilk günden şu ana kadar, müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan bir firmayız.

Yapılan her yorumu ciddiye alarak, işimize yön verdik ve bu sayede dünya genelinde bilinen, aranan firmalar arasına girdik. Mağazalarımızda toptan satışlarımızı sürdürürken, online olarak da sizler için perakende satışlarımızı yapmaya devam ediyoruz. Toptan eşofman üretimi ve spor giyim konusunda güvenli bir şekilde alışverişlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

TOPTAN ALIŞVERİŞ NASIL YAPARIM?

Toptan yapacağınız alışverişleriniz için Türkiye genelinde hizmet vermekte olan 8 tane mağazamız bulunmaktadır. Mağazalarımız dahilinde, güler yüzlü, sizlere her konuda yardımcı olabilecek çok sayıda personelimiz vardır. Tüm ürün yelpazemizi ve modellerimizi toptan alışverişlerinizde her mağazamızdan temin edebilirsiniz. Mağazacılık sektörüne toptan satış yaparak başladığımızdan dolayı, sıcak satış sahasında da toptan olarak devam etmekteyiz. Gelen çok fazla talepten sonra, internet sitemiz üzerinden perakende satış yapmaya başladık.

Adres: Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Fatih Caddesi,, Kasım Sokak, 34165 Güngören/İstanbul

Telefon: 0850 346 7777

PERAKENDE ALIŞVERİŞ NASIL YAPARIM?

İhtiyacınız olan tüm spor giyim ürünlerini en kaliteli şekilde üretmeye ve sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Gerek toptan gerek ise perakende satışlarımız ile dünyanın her yerine ürünlerimizi güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Burada firma olarak oluşturmaya çalıştığımız, her talebe hizmet verebilecek statüde olmak. Kadın, erkek ve çocuk spor giyimleriniz için internet sitemiz üzerinden güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Toptan satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimiz, perakende satışlarımızda da mevcuttur. Gördüğünüz ürünler kendi üretimimizdir ve birinci sınıf kalitededir.

TÜM ÜRÜNLERİMİZ KENDİ ÜRETİMİMİZDİR

Gerek toptancılık sektöründe gerek ise perakende satışlarımızda gördüğünüz tüm ürünler kendi üretimimizdir. Spor giyim konusunda kalite ve güven anlayışımız ile uzun yıllardır üretim yapmaktayız. Spor giyimde ihtiyacınız olan her ürünü sayfalarımızdan temin edebilirsiniz. Perakende mağazacılık sektöründe olan ve uzun yıllardır birlikte çalıştığımız sayısız birçok firmalar vardır. Bu firmalara bizlere ulaşarak, irtibat sağlayabilirsiniz.

Yapacağınız alışverişlerinizde sıcak satış sahası olarak bu firmaları kullanabilirsiniz. Kalite her daim önceliğimiz olmuştur. Bu çalışma politikası ile daha da büyüyerek sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Toptan üretimdeki ürünler için: https://pro.tommylife.com.tr/


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.