Popüler Cevap

Şenol Hoca Yayınları ile Matematik

Şenol Hoca Yayınları ile Matematik

Matematik Öğretmenliği eğitimini Uludağ Üniversitesi’nde tamamlayan Şenol Aydın, 2008 yılında mezun olmasının ardından Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır. Bursa Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde görevlendirilmiştir. Ardından Rabia Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde göreve başlayan Şenol Hoca, 2015 yılında kariyerine eğitim koçluğunu da eklemiştir.

Matematiğin Türkçesini öğreten Şenol Hoca, internet medyasının gücünü öğrenciler için kullanmaktadır.Tonguç Mağaza ve Şenol Hoca Yayınlar aracılığı ile temin edilebilen müfredata uygun matematik dersi kaynaklarının sahibidir. Anlaşılır ve eğlenceli şekilde matematiğin püf noktasının çözmek olduğunun altını çizmektedir. Konu ile ilgili minimum 100 temel, 150 orta ve 50 zor soru çözülmesi gerektiğini vurgulamaktadır.

Öğrencilerin matematiğe karşı geliştirdikleri önyargıyı zihinlerden silmek isteyen Şenol Hoca matematik konu anlatımlı kitapları ile YKS (TYT/AYT), LYS, KPSS ve DGS konularında eğitim vermektedir. Tamamı büyük emek harcanarak hazırladığı kitaplar sınav adaylarına başarıyı yakalama fırsatı sunmaktadır.

Şenol Hoca Matematik Konu Anlatım ve Soru Bankası Önerileri – YKS 1. Oturum

Sorularının tamamı temel başlangıç seviyesinde olan Alıştırmalarla Matematik kitabının sol sayfalarında konuya ait çözümlü örnekler ve taktikler yer almaktadır. Öğrencilerin moral ve motivasyonunu attıracak sözler ile bezenmiş kitap 320 sayfadan oluşmaktadır.

Merhaba TYT (YKS) Matematik Çözüm Asistanlı Soru Bankası 416 sayfadan oluşmaktadır. Çözüm tekniklerini ve izlenebilecek yolları asiste eden kitap temel oluşturmak isteyenler, meslek lisesi ve sözel bölüm öğrencileri için hazırlanmıştır.

ÖSYM Formatında Problemler Soru Bankası geliştirici problemler ve öğretici çözümler içermektedir. Gündelik yaşantı, sözel mantık, grafik, şekil ve tablo barındıran tüm problem çeşitleri gösterilmektedir.

TYT (YKS) Temel Matematik Sınav İkizi Soru Bankası içerdiği nitelikli sorular ile soru çözme kapasitesini geliştirmeyi hedeflemektedir. Yüzde 20 kolay, yüzde 60 orta ve yüzde 20 zor sorulardan oluşmaktadır. Orta ve üzeri seviyede olan kitap ÖSYM ile eşdeğerdir.

YKS (TYT) Geometri Sınav İkizi Soru Bankası 416 sayfalık yüzde 20 kolay, yüzde 60 orta ve yüzde 20 zor sorulardan oluşmaktadır. Orta ve üzeri seviyede olan kitap ÖSYM ile eşdeğerdir.

Şenol Hoca Matematik Konu Anlatım ve Soru Bankası Önerileri – YKS 2. Oturum

YKS İleri Matematik Çözüm Asistanlı Soru Bankası (AYT/2. Oturum) 400 sayfadan oluşan kitap YKS 2. Oturum adayları için hazırlanmıştır. Çözüm yollarını asiste etmektedir.

YKS Türev Limit Ve Süreklilik Konu Özetli & Çözümlü kitapta konu özetleri yanı sıra öğretici ve çözümlü sorular mevcuttur. Konu mantığının kavranmasının haricinde soru gelişimi kazandırılması hedeflenmektedir. 12. sınıf müfredatını kapsamakta ve 256 sayfadan oluşmaktadır.

YKS İntegral Konu Özetli & Çözümlü kitap 416 sayfadan oluşmaktadır. Konu anlatımı ve pekiştirici çözümlü soru içerikleri 12. sınıf müfredatını kapsamaktadır.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.