Popüler Cevap

Parmak Uzunluklarının Anlamı

Parmak Uzunluklarının Anlamı

Parmak uzunlukları referans alınarak bir kişinin karakterini tespit etmek mümkündür. Parmak uzunlukları ve anlamları üzerinde yürütülen çalışmalar bunun büyük oranda doğru olduğunu göstermiştir. Parmak uzunluklarının anlamı konusunda çok sayıda bilimsel makale yayınlanmış olsa da bizler sizlere en çok kabul gören bilgileri sunacağız. Bu sayede parmak uzunlukları ve anlamları hakkında bilgiler edinip hem kendi karakterinizin analizini hem de karşınızda yer alan kişilerin karakter analizini kolay bir şekilde yapabilecek konuma gelebileceksiniz.

Parmak uzunluklarının anlamı referans alınarak yapılan kişilik testleri ülkemizde yeni yeni popüler olmaya başlamış olsa da özellikle Avrupa’da uzun yıllardan beri parmak uzunluklarının anlamı kabul görmektedir. Yapılan testler yaklaşık olarak %90 oranında doğru sonuçlar vermektedir. Parmak uzunluklarına göre yapılan testin yüzük parmağı referans alınarak yapıldığını görmekteyiz. Yüzük parmağının işaret parmağından uzun olması ve yüzük parmağının işaret parmağından kısa olması durumları analiz edilerek kişilikler tespit edilebilir. Gelin bu durumu referans alarak karakterlerinizin doğrultuda etkilendiğini öğrenelim.

Yüzük parmağının işaret parmağından uzun olma durumu

Yüzük parmağı işaret parmağından uzun olan kişiler dışa dönük bir karaktere sahip olup aşırı derecede hassastırlar. Hayatın her alanında risk almayı severler ve kesinlikle korkmazlar. Normal kişiler ile kıyaslandıklarında ise agresif bir yapıya sahip olduklarını söylemek mümkündür. Büyük bölümü müzik ile ilgilenir ve müzik konusunda ilerler. Genelde sol elini kullandıkları yani solak oldukları bilinir. Başarılı oldukları spor dalları basketbol, futbol ve koşudur. Hiperaktif bir yapıya sahip olduklarından ötürü aşırı derecede sosyal olduklarını söylemekte mümkündür.

İlginizi Çekebilir  Bir ağaçtan kaç tane dosya kâğıdı çıkar?

Yüzük parmağının işaret parmağından kısa olma durumu

Bu durum genel olarak kadınlarda gözlemlenir. Yüzük parmağı işaret parmağından kısa olan kişiler sağlık hizmetleri konusunda çeşitli yeteneklere sahiptir. Bu kişilerde erken dönemde meme kanseri riski oluşmaktadır. Kişi erkek ise kalp krizi geçirme riski yüksektir. Genel olarak içine kapanık bir yapıya sahiptirler ve hayatın her alanıyla ilgili korkuları vardır. Şizofreni hastalığına yakalanma ihtimalleri aşırı derecede yüksektir. Her ne kadar asosyal bir yapıda olsalar da konuşmaya başladıkları zaman karşısında yer alan kişileri etkileyebilme kabiliyetlerinin yüksek olduğu bilinmektedir.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.