Popüler Cevap

Mezoterapi İle Yeni Cilt Ve Saçlar

Son dönemlerde sıkça tercih edilen mezoterapi Nişantaşı kliniğimizde başarı ile uyguladığımız temel hizmetlerimizden biridir. Bitkisel ve farmakolojik ilaçların, vücudun ihtiyacı olan bölgelere enjekte edilmesi ile geliştirilen bir tedavi yöntemidir.

Genel olarak tedavi amaçlı uyguladığımız mezoterapi işlemleri, şubemizde estetik amaçlı olarak da uygulanmaktadır. Belirli bir yaş üzerindeki bütün kadın ve erkekler için uygun olan bu işlem öncesinde, kişide tedaviye engel bir durum olup olmadığı incelenir.

Saçlar, selülit, cilt gibi birçok alana uygulanan mezoterapi Nişantaşı hizmetlerimizden yararlanmak için www.quartzclinique.com adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşlemler hakkında bilgi alabilir ve hizmetlerimizin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Yüz Mezoterapi İşlemleri

Mezolifting adı da verilen yüz mezoterapisinde, vitamin ve mineraller gerekli miktarlarda karıştırılarak cildin alt kısmına enjekte edilir. Bu sayede cilt yapısı, enjekte edilen etkili maddelerden en kısa sürede faydalanarak cildin yenilenmesini sağlar.

Cilt kırışıklığı ve sarkması gibi problemlerde son derece etkili olan mezoterapi Nişantaşı genelinde en çok başvurulan işlemlerdendir. Cildin yenilenmesini sağlayan antioksidan, hyaluronik asit, mineraller, amino asitler ve vitaminler karıştırılarak minik iğneler yardımı ile cilt altına uygulanır.

Cilde enjekte edilen yararlı maddeler, cildin uyarılmasını sağlayarak kollajen ile elastin üretimini artırır. Bu sayede cildin nem oranı artar ve cilt yeni haline kavuşur. Donuk olan ve parlaklığını yitirmiş ciltler, yaşlanma belirtileri, ciltteki hasarlar ve izler bu yöntem ile tedavi edilmektedir.

Mezoterapi konusunda deneyimli olan uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize üstün kalitede hizmetler sunuyoruz. Sizlerde kliniğimizden mutlu olarak ayrılan müşterilerimizden biri olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saç Mezoterapi İşlemleri

FDA tarafından onaylanmış olan ve sonuçları ile herkesi etkileyen saç mezoterapisi, saçlarında hızlı bir seyrelme gören kadın ve erkeklere uygulanmaktadır. Bu yöntem ile saçların beslenmesi sağlanarak daha sağlıklı saçlar ortaya çıkarılır.

İnce uçlu iğneler yardımı ile saç derisinin orta kısmından mikroenjeksiyon işlemi yapılır. Bu sayede dermiş tabakası uyarılır ve saçların ihtiyacı olan vitamin ve mineraller saç dokusuna verilir. Lokal anestezi ile uygulanan işlemlerimizde cinsiyet ya da yaş ayrımı yoktur. Sağlıklı ve gür saçlar için bizi arayabilirsiniz.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.