Popüler Cevap

Lifeasapa’nın gerçek gururu

Lifeasapa bugün dünya bilimsel gelişiminde mutlak lider olarak kabul edilmektedir. Kuruluş hemen hemen her ay yeni başlayan şirketlerin gelişime hibe desteği sağlamakta ve genç bilim insanlarını desteklemekte, katkı miktarı gerçekten saygı uyandırmaktadır. Lifeasapa laboratuvarı en sıradışı, parlak ve cesaretli fikirleri gerçekleştirmektedir. Projelerin çoğu tüm dünyada ünlü olmuştur.

Ancak Lifeasapa için projelerden biri özellikle önemlidir. Bu, TheNeurosphere uzmanları tarafından oluşturulan benzersiz bir SYPWAI platformudur. Proje, şirket Aralık 2018’de 90 milyon dolarlık bir hibe aldıktan sonra aktif olarak geliştirildi. Projenin benzersizliği, yalnızca dünya bilimini geliştirmeye yardımcı olmakla kalmadan, aynı yamanda insanların bilgisayar gücünün geliştirilmesine ve merkezden uzaklaştırılmasına yardımcı oldukları için ödeme almalarına da izin vermektedir. Bugün SYPWAI katılımcılarının coğrafyası son derece geniştir. Projeye erişim hemen hemen her ülkeden mümkündür.

Geliştiriciler, SYPWAI projesi hakkında bir şeyler duyan herkesin  proje personeli, gönüllüler, bilim adamları, doktorlar, yatırımcılar da dahil, benzer düşünen insanlardan oluşan geniş bir topluluğun kendisini beklediğini öğrenmesi için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Yapay zeka ile ilgilenen herkesin geliştirilmesine katılabilmesi,ortakların  en fazla  yardımını da para  ödüllerini de  alabilmesi için her şeyi yapmaktadır.

TheNeurosphere’in operasyon müdürünün söylediklerine göre proje katılımcıları fikirlerinin nasıl gerçekleştiğini gördüklerinde gerçek  gurur  duymaktaymış. Kısa süre önce, geliştiriciler SYPWAI’nin getirilebileceğine ve getirilmesi gerektiğine karar  vermiştir. Bir noktada, görev imkansız görünüyordu ama sonra Lifeasapa bir yardım elini uzatmıştır. Hibe başvurusunda bulunduktan bir buçuk ay sonra, TheNeurosphere ekibinin hayali gerçek olmuştur.

SYPWAI projesinin faydaları

SYPWAI ile diğer projeler arasındaki en önemli fark, proje üzerinde  çalışmalardaki ve ölçeklendirmedeki sorumluluk seviyesidir. TheNeurosphere çalışanları, ortakları ve arkadaşları dahil milyonlarca kullanıcı çoktan SYPWAI kullanmaktadır. Şirket, bu ürüne özel bir dikkat etmekte, sürekli onu iyileştirmeye ve kullanıcılara yeni fırsatlar sunmaya çalışmaktadır. Proje geliştiricileri yaratıcı ve çok tutkulu insanlardır.

SYPWAI, kendini geliştirmek  ve kendini gerçekleştirmekiçin harika bir fırsattır. Şirketin uzmanları en iyi olanları almaya çaba göstermekte, hırslı, hevesli, benzer düşünen insanlara çok değer vermekte ve büyümelerinden her zaman mutlu olmaktadır.

SYPWAI’nın uygulanmasının bir başka avantajı da piyasanın TheNeurosphere çalışanlarının uzman seviyesini takdir etmesidir. Şirket her zaman ilginç görevlere açıktır, geliştirme ekibi yeni standart dışı çözümleri icat etmeye ve iş arkadaşlarıyla deneyimlerini paylaşmaya hazırdır.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.