Popüler Cevap

Kolay Saç Topuzu Nasıl Yapılır?

Kolay Saç Topuzu Nasıl Yapılır?

Kolay saç topuzu nasıl yapılır? Sorusu son zamanlarda topuz saç modelinin moda olmasıyla birlikte oldukça merak edilen bir konu haline geldi. Moda videoları nın hemen hemen tamamı kolay saç topuzu nasıl yapılır? Konusu üzerine çekiliyor. İşte kolay saç topuzu ile ilgili tüm detaylar…

Sana bir sır verelim mi? Yüksek topuz saç modelleri boyunun daha uzun görünmesini ve yüzünü gerdiği için daha genç görünmeni sağlıyor. Özellikle de göz makyajının yoğun olduğu bir makyaj stili tercih edeceksen yüksek topuz saç modelini mutlaka denemelisin.

Yüksek topuzunun hacimli görünebilmesi için topuz süngerinden yardım alabilirsin. Yukarıdaki gibi saçını atkuyruğu yapıp topuz süngerini taktıktan sonra süngerin etrafına saçlarını sararak bu görünüme kolayca ulaşabilirsin.

>> Topuz Süngeri ile Kolay Saç Topuzu Videosu

En kolay topuz modelleri arasında şu sıralar çok fazla popüler olan yarım topuz saçlar, bizce çok cool! Bu havalı saç modelini elde etmesi ise gerçekten aşırı kolay! Saçının üst kısmını toplayıp topuz görünümü veriyorsun ve saç modelin anında hazır oluyor 🙂

Hem asil, hem de zarif görünümlü bir topuz modeli istersen Fransız topuzunu deneyebilirsin. Tüm saçını yukarıdaki gibi toplayıp burgu şekli ver. Ardından bu burguyu içe doğru çevirerek tel tokalar yardımıyla sabitle. İşte bu kadar!

Dışarıdan bakıldığında sanki üzerinde çok uğraşılmış, yapılması çok zor gibi görünen ama aslında oluşturması kolay olan bir topuz modelinde sıra! Saçının ön kısmından 2 tutamı klasik örgü şeklinde örüp arkada lastik tokayla sabitliyorsun. Sonrasında da altta kalan saçlarını ensende toplayıp topuz görünümü veriyorsun. Son olarak da örgüleri çapraz şekilde alttaki topuzun etrafına sarara görünümü sonlandırabiliyorsun.

Bu listedeki en ama en kolay saç modeline geldi sıra 🙂 Dağınık topuz saç modelini oluşturmak için saçının tamamını atkuyruğu yapıp atkuyruğunu lastik tokanın etrafına sar ve tel tokalarla sabitle.

Çok zarif ve çok pratik örgü topuzla eminiz ki sen de harika görüneceksin! Saçlarını ördükten sonra katlayıp tel tokalarla sabitle ve hazırsın!

Kaynak: Zetta.Mobi

 


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.