Popüler Cevap

Kolay Kullanımlı Muhasebe Programları

Kolay Kullanımlı Muhasebe Programları

İşletmelerinin muhasebelerini bilgisayarlı ortamda tutmak isteyen firmaların en zorlandığı bölümler arasında muhasebe programlarının kullanımı gelmektedir. Özellikle ilk geçiş süresi çok sıkıntılı olmaktadır. Son üç yıla kadar ön muhasebe tutmak için kullanılan yöntemlerin arasında Excel dosyalar ve yazılı defterler yer almaktaydı. Fakat bu işlemlerin işletmeye ve muhasebe işlerini yapan kişilere ciddi efor kaybı yaşatmasından dolayı ticari programlar pazarı oluşmuştur.

Kolay kullanımlı muhasebe programlarında hangi özellikler olması gerekir?

  • Karmaşık olmayan sade arayüz
  • Yoğun eğitim almadan kullanabilme. Sadece temel program tanıtım eğitimi yeterli olması gerekir. Piyasada bulunan bazı firmalar yazılım ücretinin yanında ilerleyen zamanlarda eğitim ücreti alabilmektedir. Doğru seçilmiş bir muhasebe programında eğitim süresi 1-2 gün olması gerekir.
  • Formül ya da tablo türünden Excel sistemi gibi çalışmaması gerekir. Siz değerleri gireceksiniz bütün işlemleri program düzenlemesi gerekir.
  • Farklı kullanıcılar atayabilme ve takip etme imkanı sunmaktadır. Birçok firmadan birden fazla yönetici ve muhasebeci olduğu için ayrı giriş yetkileri verilmeli ve bunların işlemlerinin takibinin yapılmasına imkan vermesi gerekir.
  • Veresiye ve kasa programı özelliği ile günlük işlemlerinizin takibini sağlaması.
  • Kolay raporlama imkanı sağlaması size geçmişe dönük ve ileri tarihli hesap dökümleriniz hakkında fikir verecek.
  • Otomatik yedekleme ve çıktı işlemlerinin kolay bir şekilde yapılabilir olması.

Fenesoft tarafından profesyonel hesap takibi için geliştirilen ön muhasebe programları ile şirketinizin bilgisayarlı ortama geçiş süresinde kolay kullanımlı arayüzü ve uzaktan destek imkanları sunarak işletmenizin en büyük yardımcılarından birisi oluyoruz.

Muhasebe Programlarının Kullanıldığı Sektörler

Muhasebe programları tüm sektörlerde işletme hesaplarının bilgisayar ortamında takibi amacıyla kullanılabilir. Ön muhasebe programları özellikle şu sektörlerde kullanılır; Ahşap Firmaları, Akaryakıt İstasyonları, Ambalaj Firmaları, Anaokulu ve Kreşler, Askeriye Malzemeleri, Av Malzemeleri, Ayakkabı & Çanta & Deri, Beyaz Eşya ve Ev Eşyaları Satış, Beyaz Eşyacılar Teknik Servis, Bobinaj Sistemleri, Boya Firmaları, Branda & Tente & Çadır, Cam Dekorasyon, Çatı Teras Bakım Onarım, Cenaze Defin ve Kabir İşlemleri, Çevre ve Arıtma, Çiçekçiler – Online Çiçekçiler, Damacana Su Bayileri, Danışmanlık Hizmetleri, Dans Kursları, Dekorasyon, Demir & Metal – Çelik Firmaları, Dijital Baskı – Reklam, Dış Ticaret, Doğalgaz Firmaları, Düğün Salonları, Eğlence Merkezleri, Elektrik Malzemeleri, Elektrik ve Elektronik Firmaları, Emlakçılar, Enerji Sistemleri, Ev Yemekleri, Gazete ve Dergiler, Gıda Firmaları, Gsm – İletişim, Güvenlik Hizmetleri, Güzellik Salonları, Halı Yıkama Firmaları, Hastane & Poliklinik, Hediyelik Eşya, Hizmet, Hurdacılar, Huzurevleri, İnşaat Firmaları, İnşaat Malzemeleri, Isıtma Soğutma Havalandırma, Kargo , Kurye Hizmetleri, Kozmetik Ürün & Kişisel Bakım, Kuru Temizleme Firmaları, Kuyumcular, Makina Sanayi, Matbaa Ofset Baskı Firmaları, Metal Sanayi, Mobilyacılar Döşemeciler, Mühendislik Hizmetleri, Nakliyat Firmaları, Öğrenci Yurdu, Organizasyon, Orman Ürünleri, Oteller & Pansiyonlar, Oto Aksesuarcılar, Oto Servisleri, Otomasyon Sist., Pet Shop Firmaları, Pet Shoplar, Reklamcılar, Rent a Car – Araç ve Filo Kiralama, Sauna – Hamam – SPA, Şehir Planlama, Sigortacılar, Sıhhi Tesisatçılar, Sondaj Firmaları, Spor Salonları ve Klüpler, Su & Tüp Bayileri, Su Arıtma, Su Ürünleri, Sürücü Kursları, Tabelacılar, Tarım Ziraatçılık, Tekstil Firmaları, Telekomünikasyon Sistemleri, Temizlik Firmaları, Turizm Firmaları, Vinç, Yapı Malzemeleri, Yemek Fabrikaları, Züccaciye & Hediyelik Eşya.
Tüm bu sektörlerlerin ihtiyaçlarına yönelik bilgisayar programları, https://www.fenesoft.com/ adresli Fenesoft internet sitesinde ücretsiz deneme imkanı ile tüm şirketlere sunulmaktadır.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.