Popüler Cevap

Kızlık Zarı Dikimi

Her bayanın kendine özgü özellikleri ve farklı yanları bulunmaktadır. Bu da her bayanın farklı kızlık zarlarına sahip olacağını göstermektedir. Günümüzde kızlık zarı deyince ilk akla gelen şey namus oluyor. Fakat kızlık zarı bir bayanı belli bir sürece kadar hastalıklardan korumak arındırmak için vardır. Üstelik kızlık zarları bireyden bireye fark gösterir.

Kızlık Zarının Toplumdaki Önemi

Zihniyet olarak eskilerden günümüze kadar ahlakla bağdaştırılan kızlık zarı kanaması her kadında olmamaktadır. Yani her bayanın ayrı bir yapısı farklı bir doğası vardır. Ve bu işleyiş daha siz doğmadan anne karnında oluşur. Doğuştan kızlık zarı ensek olan ya da yanlış kararlardan dolayı pişmanlık duyan bir bayan evlenmeden sadece bir kaç gün öncesinde kızlık zarı dikimi Ankara ile küçük bir operasyonla ilk gecesini kabus olmaktan kurtarabilir.

Her Kızlık Zarı Aynı Mıdır?

Kızlık zarı deyince ilk akla gelen ilk gece ve kanlı çarşaf olmaktadır. Fakat her bayanda bu kanamanın gerçekleşmeyeceğini çoğu kişi bilmemektedir. Tabi ki bu konuların yanı sıra yanlış kararlardan dolayı kızlık yarı yırtılan birçok bayan bulunmaktadır. Ve bu hata onarılmayacak kadar büyük değil tam aksi çok ufak bir operasyonla onarılacak kadar basit bir olaydır.

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Gerçekleşir?

Evlenirken geçmişe sünger çekmek isteyen her bayanın çok basit bir şekilde kızlık zarı dikim operasyonu profesyonelce yapılmaktadır. Üstelik bu işlem bir kaç saat içerisinde siz hiçbir ağrı sızı hissetmeksizin gerçekleşir. Ayrıca bu operasyonu 20 yıllık evli bir bayan da yaptırabilir. Kızlık zarı dikimi Ankara lokasyonlu hizmetimize en sık gelen soru “esnek kızlık zarı dikilirse ilk gece kanar mı?” bu soruya Dr. Uzay YILDIRIM olarak cevabımız esnek olan kızlık zarının küçük bir operasyondan sonra yaşanılacak cinsel ilişkide kanama olacağıdır. Çünkü kızlık zarının 10 farklı hali mevcuttur.

Doğuştan gerçekleşen bu bireysel özgünlükler yetişkinlik hayatında bayanların önüne büyük sorunlar olarak çıkabiliyor. Örneğin yuvarlak hymen zarı toplumumuzda benimsenen ilk gece kanayan yapıya ait olan türdür. Bu türü takip edenlerin başında bölmeli tip, yarı bölmeli tip, yarım ay tip ve çok delikli tarzında kızlık zarları gelmektedir. Günümüzde artık oldukça yaygınlaşan kızlık zarı dikimi Ankara profesyonel bir şekilde işlemi gerçekleştirmektedir. Hiç bir ağrı sızı olmaksızın, uzman doktor kadromuzla sizlerin kızlık zarı dikimi ile geçmiş izlerinden arınarak geleceğe temiz bir sayfa açmanızı sağlıyoruz.


1 yorum

  • Ankara’da kızlık zarı fiyatları klinikten kliniğe ve doktordan doktora değişmekle birlikte gebelik haftasına göre de şekillenmektedir.

Son Eklenenler

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.

www.dunyaatlasi.com dünya gerçekleri coğrafya sözlüğü
Adblocker kullanıyorsunuz.

Değerli okurumuz,
Farkında olarak veya olmayarak Adblocker (Reklam Engelleyici) kullanarak sitemizi ziyaret etmektesiniz. Popüler Cevap olarak size en hızlı, en doğru bilgileri sunmak için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Bizim de bu kapsamda maliyetlerimizi karşılayabildiğimiz tek gelir kalemimiz, internet reklamları.

Elimizden geldiğince bu reklamların sizi rahatsız etmemesi için azami özen göstermeye çalışıyoruz.

Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda populercevap.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.

Bunun karşılığında gösterdiğimiz reklamları okuma deneyiminizi rahatsız etmeyecek şekilde azaltacağımıza söz veriyoruz.

Devam edebilmek için lütfen Adblocker (Reklam Engelleyici) eklentinizi kapatıp, sayfayı yenileyiniz.