Popüler Cevap

Kirpik Lifting Seti

Kirpik Lifting Seti

Kirpik liftingi genel anlamda tıpkı saçlara uygulandığı gibi kirpiklere de yapılan perma işlemidir. Kısa ve kıvrık olmayan kirpiklerin uzatılarak daha kıvrık bir görünüm kazanmasını sağlamak amaçlanmaktadır. Farklı güzellik merkezlerinde işlem yapılabildiği gibi, eğitim alınması sonucunda evde de uygulanabilmektedir.

Kirpik Liftling Seti İçerisinde Bulunanlar

Kirpiklere uygulanacak lifting uygulaması için oluşturulan set içerisinde göz şablonu bulunmaktadır. Ayrıca farklı kremler ve serumlar da set içerisinde yer almaktadır. Kirpiklerin daha kıvrımlı bir görünüme ulaşması için kirpik şablonu da kullanılmaktadır.

Farklı boyutlara sahip şablon kişinin isteği doğrultusunda tercih edilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken, öncesinde uzman kişilerden eğitim almaktır. Çünkü göz son derece hassas bir yapıya sahiptir. Herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için özellikle krem ve serumları dikkatli ve ölçülü şekilde kullanmak gerekmektedir.

Kirpik Lifting Uygulamasının Kalıcılığı

Daha hacimli ve kıvrımlı kirpiklere sahip olmak rimel kullanımını da azaltmaktadır. Bu sayede hem doğal bir görünüm elde edilir hem de içerisinde kimyasal madde bulunan kozmetik ürünlerinin kullanılmasına ihtiyaç duyulmamaktadır.

Kişilerin kirpik yapısına, boyutuna ve dolgunluğuna göre işlem süresi değişiklik gösterse de ortalama 1 saatte tamamlanmaktadır. Kirpik liftingi, 6-8 hafta kalıcılık göstermektedir. 8 hafta sonunda kirpikler eski haline dönmektedir. Kirpiklerin ihtiyaç duyduğu vitamini alması ve dolgun bir görünüm kazanması için belirli aralıklarla lifting işlemi yaptırılmalıdır.

Kirpik Lifting İşleminin Herhangi Bir Zararı Var Mıdır?

Alanında uzman kişilerce yapılan uygulamalarda herhangi bir sorun ile karşılaşılmamaktadır. Kirpik lifting seti edinen kişilerin uygulamada son derece dikkatli olmaları gerekmektedir. Uygulama sonrasında 24 saat gözler su ile temas ettirilmemelidir. 1 gün sonunda kirpiklerin şekli oturur ve doğal bir görünüm kazanırlar.

İşlem sonrasında gönül rahatlığı ile makyaj yapılabilmektedir. Fakat makyaj temizleme suyu içerisinde bulunan yağlar, lifting uygulamasının ömrünü kısaltabilmektedir. Bu nedenle kullanılması alanında profesyonel kişilerce önerilmemektedir.

Tırnakbutik.com kirpik lifting işlemi üzerinde yıllardır edindiği tecrübe ile uzman ekibi sayesinde işlemleri başarı ile sonuçlandırmaktadır. Lifting işleminin yanı sıra kirpik botoksu, kaş vitamini, microblading uygulamalar ile daha anlamlı ve derin bakışlar elde edilmektedir.

Cilt üzerindeki dokunuşlara ek protez tırnak, kalıcı oje gibi uygulamalar da yapılabilmektedir. Bu sayede daha bakımlı ve kusursuz ellere sahip olmak mümkündür.

Ürün detayı: https://www.tirnakbutik.com/kirpik-lifting-seti/


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.

www.dunyaatlasi.com dünya gerçekleri coğrafya sözlüğü
Adblocker kullanıyorsunuz.

Değerli okurumuz,
Farkında olarak veya olmayarak Adblocker (Reklam Engelleyici) kullanarak sitemizi ziyaret etmektesiniz. Popüler Cevap olarak size en hızlı, en doğru bilgileri sunmak için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Bizim de bu kapsamda maliyetlerimizi karşılayabildiğimiz tek gelir kalemimiz, internet reklamları.

Elimizden geldiğince bu reklamların sizi rahatsız etmemesi için azami özen göstermeye çalışıyoruz.

Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda populercevap.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.

Bunun karşılığında gösterdiğimiz reklamları okuma deneyiminizi rahatsız etmeyecek şekilde azaltacağımıza söz veriyoruz.

Devam edebilmek için lütfen Adblocker (Reklam Engelleyici) eklentinizi kapatıp, sayfayı yenileyiniz.