Popüler Cevap

Kartvizit Yapabileceğiniz Online Tasarım Araçları

Kartvizit Yapabileceğiniz Online Tasarım Araçları

Kartvizitler iş dünyasındaki varlığınızı göstermenin en prestijli yollarından bir tanesi olarak kabul edilir. Hal böyle olunca kartvizitlerin her hali çalışanlar için önemli oluyor. Mevki ya da unvan fark etmeksizin herkes kartvizitinin çok özel olmasını istemesi ortak bir nokta. Fakat buna rağmen insanların kartvizit şirketlerinin önlerine koyduğu standart tasarımlarında dışına çıkamıyor. Bir çoğunun aklında farklı modeller ya da şekiller olsa da son aşamada klasik kartvizitlere razı geliyor.

Durumun böyle olmasının elbette bir çok nedeni var. Bunların başında kendi tasarımlarını yapacak insanların azlığı ön planda yer alıyor. Kısacası insanlar hayallerindeki kartviziti, tasarıma dökecek kadar teknik bilgiye sahip olmuyor. Bu yüzden de tek düze kartvizitleri hayatımızın her noktasında görüyoruz. Biz de bu yazımızda sizlere kendi kartvizitinizi tasarlayabileceğiniz tasarım sitelerini bir araya getirdik. Web tabanlı bir şekilde hizmet veren bu uygulamalar herhangi bir teknik bilgi gerektirmeden kolayca tasarım yapabilmenizin en faydalı yollarından birisi olarak görülüyor.

1 – Shopify Business Card Maker

Bir çeşit internet alışverişi altyapısı sağlayan shopify, ücretsiz bir şekilde kartvizit yapabilecekleri bir aracı da kullanıcılarına sunuyor. Shopify içerisinde yer alan Business Card Maker ile logonuzu yükleyerek dakikalar içinde kendinize özgü bir kart tasarlayabilirsiniz.

2 – Smiletemplates

Smiletemplates, sunduğu yüzlerce ücretsiz şablon ile kendi kartvizitini tasarlamak isteyenlerin işini fazlasıyla kolaylaştıran bir platform. Bununla birlikte kullanabileceğiniz şablonlar sayesinde iş dünyasındaki karakterinizi en özgün biçimde müşterilerinize ve iş ortaklarınıza yansıtabilirsiniz.

3 – Canva

Online tasarım programları arasında en fazla kullanılan ve büyük bir kitleye hitap eden Canva, kartvizit tasarımında da lider sitelerden birisi konumunda. Birçok farklı alanda tasarım imkanı sağlayan Canva, aynı imkanları kartvizit tasarımı içinde sağlıyor. Farklı şablonlar, illüstrasyonlar ile iş dünyanıza farklı renk katabilmek sizlerin elinde. Bununla birlikte bilgisayarınızdan dosya görsel dosyalar yükleme imkanı ile Canva, kendi görsellerinizi de tasarımda kullanma şansını veriyor.

Bahsettiğimiz bu araçlar hariç Kartvizit.com.tr, Free Logo Services, DeGraeve, Logaster gibi online araçlar ile özgün bir biçimde kartvizit tasarımı yapabilirsiniz. Ayrıca Kartvizit.com.tr ile kartvizit tasarımını yaptıktan sonra baskı da alabilirsiniz. Daha önce kullandığınız bir tasarım aracı varsa yorumlarda bizimle paylaşın 🙂


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.