Popüler Cevap

Kaliteli Hizmet arayanlara Arçelik Servisi

Ataşehir merkezi ve genelinde hizmet veren firmamız, garantisi olmayan beyaz eşya arızalarınızla ilgili  taleplerinize hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Teknolojinin sürekli olarak geliştiği günümüzde, beyaz eşyalar da bu gelişmelerden payını almaktadır. Yeni birçok özellik ve fonksiyonlar, beyaz eşyaların bakım ve onarım çalışmalarında eğitimin önemini ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle firmamızda çalışan tüm teknik ekibimiz ve personelimiz, daima gerekli teknik bilgi ve beceriyle donatılmaktadır.

Ataşehir Arçelik Servisi olan firmamız, uzun yıllardan beri garantisiz beyaz eşya bakım ve onarımları ile ilgili hizmet vermeye devam etmektedir. Servis hizmetlerimizi günün gereklerine ve müşteri beklentilerine göre, her zaman büyük bir özenle yerine getirmekteyiz. Servis talep ettiğiniz andan başlayarak, servis hizmetinin tamamlanmasına kadar geçen süre içinde, her aşamayı büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. Servis talebi sırasında verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ekiplerimizi her türlü malzeme ve parça stoğuyla donatıyor, arızaya müdahale edildiğinde parça sorunu ya da işin bitmemesi gibi bir sorun yaşatmıyoruz. Kullandığımız tüm parçalarımız orijinal ve garantili yedek parçalar olup, garantisiz, isimsiz ve kalitesi belli olmayan yedek parçalar kesinlikle kullanılmıyoruz. Kullandığımız parçaların garantilerinin yanı sıra, servisimizle ilgili olarak da 1 yıl süreli ücretsiz bakım garantisi sunuyoruz. Üsküdar Arçelik servisi olarak ilçe genelinde gezici teknik servis hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetimiz ile, ummadığınız bir anda başınıza gelen beyaz eşya arızalarınızı, size sıkıntı yaşatmadan hızlı bir şekilde hallediyoruz.

Ümraniye Arçelik servisi olarak, Ümraniye genelinde haftanın 7 günü 24 saat süreyle beyaz eşya arızalarınızda en son teknoloji ekipmanlarımız, eğitimli personelimiz ve araçlarımızla sizlere en doğru servis hizmetlerini vermeye çalışıyoruz. Arayın, siz de uygun fiyat koşulları ile en kaliteli ve en ayrıcalıklı servis hizmetlerimizden yararlanın.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.