Popüler Cevap

İzmir Petek Temizliği

İzmir Petek Temizliği

Kış aylarının yaklaşması ile beraber evlerde yapılması gereken petek bakımı atlanmaması gereken bir noktadır. Firmamız İzmir bölgesinde hizmet vermektedir. Evinizin petek temizliği, petek bakımı, kombi bakımı, petek yıkama, petek radyatör temizliği gibi her türlü kış bakım hizmetleri gerçekleştirilir. Bölgesel olarak kombi bakımı ve petek yıkama hizmeti talepleri değişiklik gösterebilir. İzmir petek temizliği açısından en yoğun talep olan bölgelerden biridir. Tavsiye edilen her yıl petek temizliği yaptırılmasıdır. Aksi taktirde kışın ısı verimliliği düşecekken doğal gaz tüketimi artacaktır. Doğal gaz faturalarından tasarruf etmek için petek radyatör temizliği mutlaka yaptırılmalıdır. İlaçlı petek temizliği evde kendiniz yapabileceğiniz bir işlem gibi görünse de verimli ve doğru yapılması kış döneminde sıkıntı yaşanmaması için uzman bir kadro tarafından yapılmalıdır. İzmir petek bakımı ve İzmir petek temizliği işleriniz ile uzman kadromuz, deneyimli teknik personelimiz, doğru ve dürüst hizmet anlayışımız ile size yardımcı olmaktan keyif duyarız. Daha fazla bilgi ve keşif desteği almak için bizi arayın.

Radyatör Neden Kirlenir?

Radyatörler içerisinden sıcak su geçen boru hatları ve peteklerden oluşur. İzmir bölgesinde şebeke sularının kireç yoğunluğu oldukça yüksektir. Bu sebeple izmir petek temizleme için en yoğun ihtiyaç duyulan bölgelerdendir. Petek bakımı düzenli olarak yapılmayan sistemlerde kireç ve su ile gelen diğer minerallerin kombi boruları ve petek sistemleri içerisinde zamanla birikim ve tortu yapması ile beraber sistemden akan suyun debisi düşer. Aynı zamanda peteğin belli bölgelerine sıcak su ulaşamamaya başlar. Bunu önlemek amacı ile ilaçlı petek temizliği yapılmaktadır. Petek radyatör temizliği ve kombi bakımı yapılmayan sistemlerde ısı verimi düşer. Kombi evi ısıtmak için daha fala doğal gaz yakar ve faturanız olması gerekenden yüksek gelir.

izmir Kombi Bakımı

İzmir petek bakımı yoğun kireçli ve mineralli su sebebi ile sıklıkla yapılması gereken bölgelerdendir. Kışa girerken yapılan petek temizliği için evdeki bütün radyatörlerin suyu boşaltılır. Daha sonra bütün radyatörler tek tek sökülerek içerisine tazyikli ilaçlı petek temizliği suyu verilir. Temiz su verilene kadar işlem tekrarlanır. Daha sonra kombi içinde benzer bir yöntem uygulanır burada önemli olan kombiye zarar vermeden işlemi gerçekleştirmektir. Bu sebeple profesyonel olarak bu işi yapan firmalardan yardım almak önemlidir. İzmir petek temizliği için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Radyatör Temizliği Neden Yapılmalıdır?

Kombi bakımı ve petek yıkama sistem içerisinde ki birikmiş kir, pas, tortu ve kireç kalıntılarını temizleme amacı ile yapılır. Petek radyatör temizliği yapılmayan evlerde ısı verimliliği düşüktür. Yüksek doğal gaz tüketimine rağmen ev içerisi ısınmaz. İzmir petek bakımı hizmeti almak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Ege Merkez Servis aynı zamanda kombi bakımı, kombi servisi hizetlerini de izmir’de ki kullanıcılara profesyonel olarak sunmaktadır. Uzun yıllar petek bakımı yapılmaması halinde sistem boruları tıkanacak, petekler bölgesel olarak veya tamamen işlevsiz hale gelecektir.

izmir Teknik Servis


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.

Plesk Trial Lisans Kodu