Popüler Cevap

İstanbul Vinç Hizmetleri

İstanbul Vinç Hizmetleri

Vinçler çelik halat ve zincirler ile donatılmış büyük makinelerdir. İnsan gücünün yetmediği yerde kaldırma, yükleme ve boşaltma işlemi yapılmasını sağlar. Firma her türlü vinç hizmetleri veren bir firmadır. Özellikle de limanlarda ve inşaat firmalarında beton gibi ağır malzemelerin kaldırılmasında kullanılır. Firma vinç güvenliği için özel önlemler alır. Aynı zaman çalışanların daha güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlar. Yapılan işin özelliğine göre vinç kiralama yapılır.

Sepetli Vinç Kiralama

Çalışma güvenliği bakımından insanlar için riskli çalışma alanlarında tercih edilir. Çalışanların daha güvenli ve rahat bir şekilde çalışmalarını sağlar. Sepetli vinçlerin ihtiyaca yönelik farklı tip ve boyutları bulunur. Çalışılan yerin yüksekliğine göre farklı büyüklükte platforma sahip olan sepetli vinçler bu gibi yerlerde kolaylık sağlar. Firma her iş kolu için farklı seçenekler sunan vinç sepetleri mevcuttur. Firma tarafından sunulan vinç kiralama işleri bünyesinde profesyonel ekip bulundurmaktadır.

Köprülü Vinçlerin Kullanımı

Köprülü vinçler en fazla 150 tona kadar ağırlık taşıyan vinçlerdir. Bu vinçler orta büyüklükte ki işler için kullanılır. Firma her türlü vinçler için bünyesinde özel vinç operatörü bulundurmaktadır. Ayrıca bu vinçler kendi arasında bir ya da iki kirişli olarak ayrılır. Çift kirişli vinçler tek kirişli vinçlere göre daha fazla yük taşıma kapasitesine sahiptir. Yapılan bu ayrım vinçlere ne kadar ağırlık eklenip eklenemeyeceğini için konulur. Tek kirişli vinçler ise 10 tona yük taşıma özellikleri vardır. Bu vinçler akıllı sistem özelliği ile çalışarak kullanım kolaylığı sağlar. Firmadan kiralık vinç konusunda her türlü bilgiye ulaşmak mümkündür.

Vinç Kiralama Ücretleri

Firmadan kiralama yapılmak istenen vinçlerin hangi alanda kullanılacağı ve iş süresi kişiye sorulup ona göre gerekli bilgilendirmeler yapılır. Ücret de ona göre belirlenir. Büyük işletmeler de genelde haftalık kiralama yapılmaktadır. İsteğe göre günlük de kiralama yapılır. Gerekli tüm bilgileri ve detayları https://www.sepetlivinckiralama.net/ sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firma yetkilileri ile iletişime geçip aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Aynı zamanda firma tüm kiralama işlemi yapılan vinçler ile ilgili iş güvenliği hakkında gerekli bilgileri sunmaktadır.


1 yorum

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.