Popüler Cevap

İstanbul En İyi Oto Çekici Firması

İstanbul En İyi Oto Çekici Firması

İstanbul’da yer alan oto çekiç firmaları birçok farklı hizmeti profesyonel olarak vermektedir. İletişim için telefon numaraları, internet bağlantıları ve Whatsapp destek hattı kullanılmaktadır. En uygun fiyatlarda yürütülen hizmetler müşteri memnuniyetini sağlayacak oranda geliştirilmiştir. Yolda kalan araç sahipleri başta olmak üzere birçok kişi farklı alanlarda hizmet görebilir.

Yol Yardım Hizmetlerinde İlk Seçenek: Akü Takviyesi

Aküsü biten araç sahipleri için anında müdahaleler gerçekleştirilebilir. İsteyenler doğrudan arayarak isteyenlerse Whatsapp üzerinden konum atarak dakikalar içerisinde akü takviyesi hizmetlerinden faydalanabilir. Telefonda cevaplanması gereken birkaç soru, personeller tarafından sorulmaktadır. Akabinde yola çıkan ekipler araç sahiplerinin mağduriyetine son vermektedir.

İkinci Yol Yardım Seçeneği: Yakıt Takviyesi

Yakıt takviyesi hizmetleri de zaman fark etmeksizin 7 / 24 ifa ediliyor. Hem seyir halinde hem de park konumunda yolda kalan araçlara yakıt takviyesi yapılmaktadır.

Profesyonel Olarak Verilen Çilingir Hizmetleri

Çilingir hizmetleri, aracının anahtarlarını kaybetmiş olan şoförlerin talep doğrultusunda alanında deneyimli ekipler tarafından verilmektedir. Yine aynı şekilde anahtarını aracının içerisinde unutan şoförler de bu yardımlardan faydalanabilir.

Her tip, model ve marka araç için çilingir hizmetleri çözüm odaklı uygulamalar sunmaktadır. Uzman ekipler araca hiçbir surette zarar vermeden kapıları açıp anahtarı sahiplerine ulaştırılmaktadır. Ya da yeni bir kilit sistemi konularak anahtarlar araç sahiplerine teslim edilmektedir.

Lastik Hasarı Hizmetleri

İstanbul trafiğinde sıkça yaşanan sorunlardan biri de lastiklerin patlaması ya da kullanılmayacak duruma gelmesidir. Bunun için de İstanbul’un en iyi oto çekiç firmaları ile iletişime geçilebilir. Anında hizmet kalitesi sunulmaktadır ve bulunulan konum ne olursa olsun anında ekip gönderilmektedir.

Olay yerine intikal eden personeller stepne kullanarak lastik değişimini yapmaktadır. Stepnesi mevcut olmayan araç sahiplerine de özel hizmetler sunuluyor. Çekici yardımı almak ve aracı istenilen yere çektirmek bu özel hizmetler kapsamında yer almaktadır.

Oto Çekici Firmaları Tarafından Verilen Diğer Hizmetler

Oto çekici firmalarının faaliyet alanları bunlarla sınırlı değil. Bunun dışında hususi araçların belli bir nedenden dolayı arızalanması durumunda da ekiplerle irtibat kurulabilir. Arıza tespiti yapıldıktan sonra kurtarıcı ekipler sorunu hızlı bir şekilde çözmektedir.

İstanbul Oto Çekici Firması: https://www.istanbularacyolyardim.com/otobus-yol-yardim/


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.