Popüler Cevap

Goorin Bros Horozlu Şapka Çeşitleri Nelerdir?

Goorin Bros şapkaları türlü türlü hayvan figürleri içermektedir. Hayvan figürlü şapka denince Amerika’da ve dünya genelinde akla ilk gelen markalardan olan Goorin Bros markası üretmekte olduğu şapkalarıyla dünya genelinde nam salmıştır. Bu şapkalar içinde en çok satan şapkalardan olan horoz figürlü şapka ve çeşitleri gerçekten müşterilerden yoğun ilgi görmektedir.

Horozlu şapka beklenenin üzerinde talep alınca yoğun ilgiden memnun kalan marka Goorin Bros Inc. bu tür şapkaların üretimine ağırlık verdi. Özellikle Amerika’da baseball şapkası olarak geçen goorin bros horozlu şapkaları yanı sıra; Goorin Bros horoz figürlü bucket, Goorin Bros horoz figürlü bere olarak da üretilmektedir. Goorin Bros markasının kurucusu olan Goorin Bros Amerika’nın en soylu ailelerinden birinin üyesidir. Markasını konumlandırırken hedef kitlesini yüksek zümreden seçen Goorin Bros ülkemizde de bu pazarlama politikasını bozmamıştır.

Goorin Bros Markasının Ayrıcalıkları

Hatquarters e-ticaret sitemizde satışını gerçekleştirmek üzere distribütörlüğünü almış olduğumuz Goorin Bros şapkaları firmamız olan Petek Pazarlama Tekstil Tic. Anonim Şirketi sorumluluğunda ticareti yapılmaktadır. New Era gibi dünyaca ünlü markaların en eskilerinden olan temellerinin 1895 yılında Amerika’da atıldığı Goorin Bros tarafından kurulan Goorin Bros markasının adı Türk pazarında 2005 yılında duyulmaya başlandı. Bizlere bu genç gelen marka aslında yıllardır dünya genelinde hizmet vermekteydi. Markaya daha önce yurt dışına çıkan yüksek statüdeki kişiler erişebilirken bugün İstanbul Sarıyer’de İstinye Park Alışveriş merkezinde bulunan mağazamız Hatquarters mağazasında veya e-ticaret sitemiz olan Hatquarters web sitesinden tüm müşterileri ulaşabilmektedir. Daha önce Goorin Bros şapkalarının ayrıcalıklı duruşunu tecrübe etmeye fırsatı olmayan kişilerinde mağazamız sayesinde bu duruşu tecrübe edip satın alma imkanları sağlanmıştır. Online bakmam yeterli, satın aldıktan sonra duruşuna bakabilirim diyenler için e-ticaret sitemiz sizlerin hizmetinde olacaktır.

Goorin Bros ve Türk Müşterilerinin İlgisi

Özellikle Amerikan tarzı yaşamı benimsemiş bu nedenle Amerikan giyim tarzına eğilen bazı gençlerin ve yetişkinlerin takip ettikleri Amerikan markalar arasında başta gelen Goorin Bros markası 2005’ten bu yana Türkiye’de. Goorin Bros şapkaları, bereleri ve bucketlarını sizlerle buluşturan ve buluşturmaya devam eden bir Petek Pazarlama Tekstil Tic. A.Ş. markası olan Hatquarters hem mağazası hem de web sitesinden sizlere hizmet sunmaktadır. Yoğun ilgilerinizin sebebiyle zaman zaman stok sıkıntıları yaşanmaktadır. Ancak bu sorunlar en kısa zamanda çözülerek sizlere sipariş ettiğiniz şapkalar, bucketlar ve bereler ulaştırılmaktadır. Sonuçta müşteri memnuniyeti sağlanarak, sorunsuz bir satış gerçekleştirilmektedir. Kurumsal misyonumuzun temelini oluşturan, müşteri memnuniyeti ve zamanında doğru ürünü doğru müşteri ile buluşturma anlayışı ile ürünlerimizi üretip tüm dünya genelindeki müşterilerimize siparişlerini zamanında ulaştırıyoruz.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.