Popüler Cevap

Flash Çizgi Film Oyunlarını Nerede Oynayabilirim?

Flash Çizgi Film Oyunlarını Nerede Oynayabilirim?

Hepimizin çocukluğunda mutlaka kendi ile özdeşleştirdiği bir kahramanı olmuştur. Aynı durum dünden bugüne değişmemiş, sadece çizgi film karakterleri veya kahramanlarında farklılıklar oluşmuştur. Eski zamanlarda kahramanlarını oyunlarına ortak eden çocukların yerini günümüzde onların oyunlarını oynayan bir nesle bırakmıştır.

Peki yeni nesil çocuklar kahramanlarının oyunlarını nerede bulabileceklerdir? İşte bu sorunun cevabını vermek için bu yazıyı kaleme aldık: Çizgi film karakterlerinin flash oyunlarını bulabileceğiniz güzel bir ortam olan Sarı Oyunlar sitesinden bahsedeceğiz. Flash oyun oyna denilince ilk akla gelecek alt yapısı ile ihtiyaca cevap verebilen Sarı Oyunları eminiz sizde çok seveceksiniz. Çocuk kanallarında halen çizgi filmleri devam eden karakterler dışında, geçmişten günümüze hafızalarda yer etmiş tüm kahramanların flash oyunlarını bulabileceğiniz devasa bir çalışma… Örneğin, halen daha yayını devam eden Pepee ve Caillou (Kayu) gibi sevilen karakterler yanında; Donald Duck, Mickey Fare gibi efsane kahramanları da bu platformda bulabileceksiniz.

Yeni nesil çizgi filmlerden olan ve özellikle kız çocuklarınca çok sevilen My Little Pony karakterlerini de bir kenara not edelim. 6 karakter ve arkadaşlığın sihrini ortaya koyan maceraları ile sevimli pony karakterlerinin oyunlarını belirtmeden geçemeyeceğiz. Hoplayıp zıplayan Pinkie Pie, nazik Fluttershy, moda uzmanı Rarity, sihirli Twilight Sparkle, maceracı Rainbow Dash ve elma bahçelerinde büyüyen Applejack pony karakterlerinin flash oyunlarından oluşan My Little Pony Oyunları bu çalışmanın en fazla oyununu yayınladığı kahramanlardan olmuştur. Equestria ülkesinde mutluluk içerisinde yaşayan bu sevimli midilli atlarının maceralarından, giysi giydirme oyunlarına, beceri gerektiren oyunlarından, boyama ve yapbozlarına varıncaya değin üç yüzden fazla oyunu derlenerek başta küçük kızlar olmak üzere tüm ufaklıkların istifadesine sunulmuştur. Pony Oyunu oynamak isteyenlerin yegane adresi Sarı Oyunlar olacaktır.

Uzun yıllardır yayında olan ve çok sevilen çizgi film karakterlerinden bir başkası da Uzun Kuyruk Marsupilamidir. Marsupilami, adından anlaşılacağı üzere uzun kuyruklu, maymun ve leopar karışımlı derisi olan, Huba Huba diye birbiri ile anlaşan ve pirana yemekten çok hoşlanan hayvanların olduğu çizgi film kahramanıdır. Çocukların uzun yıllardır takip ettiği bu kahramanın oyunlarının da bu çalışmada bulunması lüzumlu idi. Marsupilami Oyunları kategorisinde internet ortamındaki tüm uzun kuyruk oyunları derlenerek afacanların istifadesine sunulmuştur. Eğer bir çizgi film kahramanınız varsa onun oyunu da ancak Sarı Oyunlar sitesinde vardır. Aradığınız kahraman oyunu için en doğru tercih www.sarioyunlar.com olacaktır. Haydi hepinizi Sarı Oyunlara bekliyoruz.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.