Popüler Cevap

Fabrikadan Kaliteli Toptan Şallar Ayshan Moda’da

Toptan şal ve toptan eşarpları ucuza getirmek için şal toptancısı veya fabrikadan toptan eşarp ve de fabrikadan toptan şal için kadınlar internet üzerinden veyahut yakınları aracılığıyla arayışa girerler. Bu arayış, aslında kaliteli ve kullanışlı ürünlerin uygun fiyata mal edilmesi için yapılan bir çalışmadır. Bu çalışma ile kadınlar kaliteyi mağazasından yüksek fiyata perakende satışla almaktansa, toptan şal fiyatlarını kıyaslayıp karlı bir alışveriş için yapması gereken hesabı yaparak almak istedikleri toptan eşarp şalları daha karlı bir şekilde alabilirler. Lüks mağazaların insanların aklına kazıdıkları pahalı olan kalitelidir algısını yıllardır çürütüyoruz ve çürütmeye bugünde devam etmekteyiz. Bu tezi çürüttüğümüze en güzel kanıt ise ucuz toptan şal ve toptan başörtü satışlarımızın oranlarıdır. Ayshan Moda olarak fabrikadan kaliteli toptan şalların satışını da yapmaktayız. İster mağazamızdan ister e-ticaret web sitemizden bizlere almak istediğiniz ürünün veya ürünlerin perakende ya da toptan siparişlerini 7/24 verebilirsiniz.

Ayshan Moda Satış Sonrası Destek

Ayshan Moda satış sonrası destek için sizlerin hizmetinde olan müşteri hizmetlerimize hafta içi mesai saatlerimiz olan 09:00 – 19:30 olan saatler arasında Whatsaap hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ancak, durumunuz acil ve aramak durumunda kaldığınız gün aralığı hafta sonuna denk geldi ise üzülmeyin hafta sonları müşteri hizmetlerimiz hizmet vermeyi sürdürmektelerdir. Hafta sonları, müşteri hizmetlerimizin çalışma saatleri ise 10:00-20:30 arasıdır. Bu saatler dışında ararsanız bizlere ulaşamayabilirsiniz. Eğer internete telefondan değil de bilgisayarınızdan giriyorsanız canlı whatsaap hattımız üzerinden destek alabilirsiniz.

Ayshan Moda Ürün İade Koşulları

Ayshan Moda ürün iade koşulları içerisinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu huşuların başında Türkiye Cumhuriyeti Tüketici Mahkemesince uygun görülmüş olan şartlara dayanarak üründe ya da ürünlerde iade veyahut değişiklik yapılmaktadır. Ürün iadeleri için Ayshan Moda tarafından tüketiciye şart olarak sunulan ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içinde üyesi olduğunuz sitemiz üzerinden iade taleplerim bölümünden gerekli bilgileri girerek bizlere ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. Fakat, üründe herhangi bir kullanılmışlık, kirlenmişlik, tadilat görmüşlük, varsa aksesuarı ya da hediyesi kaybolmuş veya kolisi zarar görmüşse her ne kadar iade talebinde bulunsanız da bu türdeki ürünler iade kabulünden geçemezler. Belirtmiş olduğumuz kriterlerden geçen ürünlerin iadesi için karşı ödemeli olarak anlaşmalı kargo firmamız olan yurt içi kargo firmasıyla bizlere iade etmek istediğiniz ürünü gönderebilirsiniz.

Ayshan Moda’da Teknolojik Gelişmeler

Ayshan Moda, kuruluşu 1984 yıllarına kadar giden günümüzde ise dinamik ve genç ekibiyle üretime ve satışlara devam eden bir tekstil firması olmayı dürdürmektedir. Dünden bugüne tesettür alanında kendini geliştiren ve bu gelişimi teknolojiyle birleştiren firmamızın Arge çalışanları sayesinde markamız İstanbul sınırlarını aşarak ülke genelinde satışa başlamıştır. Böylelikle Ayshan Moda’da teknolojik gelişmeler birbiri ardına gerçekleşmeye başlamıştır. Öncelikle firmamızı ülke geneline tanıtacak olan web sitemiz ve web sitemiz üzerinden çıktığımız reklamlarımız ile artık bizlerde gelişen teknolojiye ayak uydurmuş bulunuyoruz.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.