Popüler Cevap

Elexus Hotel Resort & SPA Ziyaretçilerine Neler Sunar? 

Bu yaz tatil yapmak istiyorsanız tavsiye almak adına en doğru yerdesiniz. İnsanlar; tatil için en uygun adreslerin Ege veya Akdeniz Bölgesi olduğunu düşünürler. Fakat, Kıbrıs da en az bu iki bölgede yer alan tatil beldeleri kadar iyidir. Hatta, Kıbrıs’ta tatil yapmanın çok sayıda avantajı vardır. Her şeyden önce, kumarhane deneyimi yaşanabilir. Takdir edersiniz ki, Türkiye’de kumarhane işletilmesine yasal olarak izin verilmez. Ancak, Kıbrıs’ta böyle bir durum ile karşılaşılmaz. 

Kıbrıs; aynı zamanda dünya standartlarında hizmet sunan otelleri ile de bilinir. Onlardan birisi de kesinlikle Elexus Hotel Resort & Spa! Gelin, bu otel hakkında çok işinize yarayacak türden bilgiler verelim! 

Elexus Hotel Resort & SPA Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Her şeyden önce, otelin Girne sınırları içerisinde bulunduğunu ifade etmeliyiz. Ulaşımı ile dikkat çeken bir oteldir. Hem havalimanına hem de Kıbrıs’ın gezilip görülmesi gereken yerlerine oldukça yakındır. Elexus Hotel & Resort SPA; sıradan oteller ile kesinlikle karıştırılmamalıdır. Otelin müşterilerine sunmuş olduğu imkanların sayısı bir hayli fazladır. Bu otel; eğlencenin bir numaralı adresi oluşu ile dikkat çeker. Örneğin, 31 Aralık 2022 yılbaşı gecesinde otelde ünlü sanatçı Özcan Deniz’in sahne alacağını söylemeliyiz. 

Elexus Hotel Resort & SPA; benzerine Bodrum veya Marmaris’te dahi rastlayamayacağınız kadar lüks bir oteldir. Büyüleyici doğası ve iklimi ile eşsiz bir yer olduğunu kanıtlar. Bunun yanı sıra, koyları dikkat çekicidir. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarmak isteyenler için uygun bir adrestir. Ayrıca, yeme içme seçenekleri ile de dikkat çeker. Dünyanın farklı mutfaklarına ait restoranları ve barları ile de fark yaratır. Bunun yanı sıra, otelin on farklı oda alternatifi sunduğunu ifade edebiliriz. Standart oda, deluxe oda, aile odası, corner deluxe oda, corner süit, superior süit, luxury süit, executive süit, premium süit, presidential süit, royal Elexus süit olmak üzere herkesin bütçesine ve ihtiyacına hitap eden oda seçenekleri olduğunu ifade etmeliyiz. 

Neden Bu Oteli Tercih Etmelisiniz? 

Elexus Hotel Resort & SPA; insanların tatile bakış açısını değiştirecek kadar farklı bir oteldir. Bilhassa eğlence konusunda daha iyisini vaat eden bir otel bulmak mümkün değildir. Gökhan Tepe, Serkan Kaya, Ayta Sözeri ve daha birçok sanatçının yıl içerisinde bu otelde sahne aldığını söyleyebiliriz. Bu otel; eğlencenin yanı sıra dinlenme konusunda da en iyisini vaat eder. Bünyesinde bulunan Zoya SPA & Wellness; dinlendirici atmosferi ve kişiye özel hizmetleriyle farkını ortaya koyar. Profesyonel sağlık ve bakım hizmeti sunan bir yerdir. Deniz manzaralı masaj odalarında bakım hizmeti almak ciddi bir ayrıcalık olacaktır. 

Elexus Hotel Resort & Spa; restoranları, balayı paketleri, çocuklara özel hizmetleri ve daha birçok seçeneğiyle dikkat çeker. 


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.