Popüler Cevap

Eleaf Coil

Elektronik sigaraları yeni kullanmaya başladığınız zaman, sarım coil kullanımları belli bir kullanım zorluğu yaşatabiliyor. Sarım coil kullanımından önce, ilk aşamada elektronik sigara kullanmaya uygun olup olmadığınızı test etmek önemlidir. Eğer uygun bir kullanıcıysanız, bu durumda elektronik sigaralarda kullanmak üzere sarım coilleri tercih etmeye başlayabilirsiniz. Sarım coilleri ürünler içerisinde hazır olarak bulabildiğiniz gibi, ayrı olarak da bulabilirsiniz. Tr elektronik sigara firmasında sarım coilleri farklı marka ve model seçenekleri ile bulabilmeniz mümkündür. Eleaf da bu markalardan birisidir ve sarım coilleri farklı model seçenekleriyle birlikte firmanın bünyesinde satıştadır.

Eleaf Coil ve Özellikler

Coiller, hazır veya sarım coil olarak satılabilmektedir. Hazır coillerin elektronik sigaralar için atomizerlere uyumlu bir yapısı bulunmaktadır ve belli bir Ohm değerine sahip olarak firma bünyesinde satışa sunulmaktadırlar. Bu coilleri cihaza takarak gerekli likit emisyonunun tamamlanmasına imkan tanıyabilirsiniz. Böylelikle kullanım kolay ve rahat bir şekilde devam ettirilebilir. Hazır coillerin fiyatları, sarım coillerine nazaran biraz daha yüksek olabilmektedir. Fakat firmanın en uygun satış fiyatlarıyla birlikte hazır coilleri de satın almanızda hiçbir sakınca yoktur. Ayrıca hazır coillerin istenilen Ohm değerine ayarlanması da söz konusu olmamaktadır, yani satıştaki hazır Eleaf markalı coiller sabit bir Ohm değeriyle satın alınabiliyor. Pamuk yanması durumunda hazır coilin değiştirilmesi gerekecektir. Değiştirdiğiniz coille birlikte kullanıma devam etme imkanınız vardır.
Sarım coillerine de yer veren Eleaf markalı ürünler, fiyat konusunda son derece iyi avantajlar ile TR Elektronik Sigara bünyesinde satıştadırlar. Bu sarım coillerini kullanmanız için cihazınıza uygun olmalarına özen göstermelisiniz. Eğer cihazınıza uygun bir Eleaf markalı coil bulamazsanız, bu durumda RBA atomizer kullanabilirsiniz. Bu ürünü de firmanın bünyesinde bulabilme şansınız vardır. Sarımı telle birlikte kendiniz yapabilir ya da hazır bir sarımlı tel ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Telle birlikte sarım coillerde pamuk da alınması gerektiğini göz önünde bulundurmak gerekiyor. İstenen inceliklerde veya sıklıklarda sarılabilen sarım coillerinden, istenen Ohm değeri de elde edilebildiğinden daha kullanışlı olabilmektedirler. Pamuğun sarım coilinde yanması durumunda, pamuğu değiştirmek yeterli olacaktır.

Eleaf Coil ve Ürün Seçenekleri

Eleaf markasının yer verdiği eleaf coil yani iç atomizerler, farklı ürün seçenekleri ile firma içeriğinde satıştadır. Ürünleri incelediğiniz zaman karşınıza farklı paket seçenekleriyle birlikte 4 adet ürün çıkacaktır. Güncellenen yapısıyla birlikte sitenin sürekli yeni ürünler eklemesiyle birlikte, bu ürün seçenek çeşitliliği daha da büyüyecektir.
5’li paketler halinde alabildiğiniz hazır coillerin yanında, sarımı kendinizin yapabileceğiniz sarım coillerine de yer veriliyor. Hazır coiller, belirtildiği gibi standart Ohm değerleriyle sunulmaktadır. Eleaf markalı ürünlerin Ohm değerlerini incelediğinizde, farklı seçeneklerle karşılaşma şansınız vardır. Örneğin bir hazır coil ürününde 1.1 Ohm değerine yer verilirken, diğer bir hazır coil ürününde 0.15 Ohm değerine yer veriliyor. İstediğiniz Ohm direncini hazır coiller ile tercih edebileceğiniz gibi, sarım coilleri de satın alarak Ohm değerini sarımda belli özelliklere dikkat ederek kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kolay kullanımlı olan Eleaf hazır coillerinin daha çok tercih edilmesi söz konusu oluyor. Eğer elektronik sigara kullanımına yeni başlayan bir kullanıcıysanız, bu durumda hazır coilleri kullanmak sarım coilleri kullanmaktan daha pratik olacaktır. Çünkü sarım coillerde istenen Ohm değerini sağlamak için yapılacak sarım işlemleri bazen oldukça sorunlu olabiliyor.

Eleaf Coil Paket İçerikleri

Her Eleaf markalı üründe paket içerikleri farklı seçenekler ile firma bünyesinde sizlere sunulmaktadır. Bazı hazır coil ürünlerinde Ohm değerini sizin belirleme şansınız vardır. 2 ya da 3 farklı seçenekle sunulan Ohm değerleri, farklı tercihlerle Eleaf markasının hazır coillerini almanızı sağlayabiliyor. 0.3 Ohm değeriyle tercih edebileceğiniz bir hazır coil, ayrıca 0.5 Ohm değeriyle de tercih edilebiliyor. Bu da sitenin siz müşterilerine sunduğu seçenek belirleme avantajlarını ortaya koymaktadır. Alabildiğiniz her üründe belli değerleri siz belirleyebilir, böylelikle kolay siparişler oluşturabilirsiniz. Renk, pil, direnç gibi özelliklerin çoğu firma tarafından müşterilerin tercihine ve zevkine bırakılıyor.

Coil Siparişi ve Diğer Ürünler

Coiller, farklı Ohm dirençleriyle elektronik sigara kullanımından keyif almanızı sağlayan iç atomizer parçaları olarak tanımlanabilmektedir. Bu ürünler, hazır veya sarım olarak iki farklı kategoriye ayrılırlar. Hazır coillerin sabit Ohm dirençleri olur, sarım coilleri ise sarım durumuna göre Ohm değerini siz belirleyebilirsiniz. Firmanın satışa sunduğu pek çok çeşitte coil ürünü bulunuyor. Eleaf markası ise bunlardan yalnızca bir tanesidir. Bu markanın yanı sıra, diğer markaların coil ürünlerine de sitede arama filtrelemeleriyle ulaşabilirsiniz. En kaliteli ve en kullanışlı ürünlere yer veren firma, yardım hattıyla birlikte doğru ürünleri seçmenize de imkan tanıyor.
Hızlı sipariş seçeneklerinin yanı sıra, karşılaştırmalı fiyat ve özellik belirleme seçeneklerine de site üzerinde yer veriliyor. Yapacağınız tek şey, fiyatları karşılaştırıp ürün özelliklerine göre en iyi tercihleri belirlemek olacaktır. trelektroniksigara.net adresi, elektronik sigara kullanıcılarına ya da yeni başlayacak olanlara siparişlerde hızlı kargo desteği de verebilmektedir.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.