Popüler Cevap

Dufy Erkek Giyim Tasarımları

Dufy Erkek Giyim Tasarımları

Erkek modasında yeni ve mevsime uygun şık tasarımların hakim olmasını sağlayan Dufy yeni kıyafet seçenekleri ile yaza hazır. Yeni tasarım ve yeni beden kesimleri ile kıyafet, takım elbise ve pantolon çeşitleriyle yaz aylarında erkeklerin vazgeçilmez giyim mağazaları haline geliyor. Ortalama bedenlerde üretimleri, kaliteli, indirimli fiyatları ile erkekler arasında standart kullanımı amaçlıyor ve en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Tshirt ve Gömlek Çeşitleri

Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan tshirtler kullanışlı yaz ayı kıyafetleridir. Sitede Dufy kalitesi ile hazırlanmış en kullanışlı modelleri yer alıyor. Polo erkek tshirt çeşitleri yakalı ve yakasız olarak yer alıyor. Ayrıca cep kısımları olan tshirtler de mevcut. Fakat average size olarak tasarlanmışlardır. Sweatshirt çeşitleri ve gömlek çeşitleri bakımından zengin olan Dufy üzerinde her renkten baskı çeşidi bulunduruyor. Özellikle de sade sevenler için sade baskılar mevcuttur.

Takım Çeşitleri

Takım elbise kullanan kişiler için en uygun slim fit tasarımlar bulunuyor. İstenilen renkte takımlar tüm içeriği ile beraber en uygun fiyat ile satılıyor. Ayrıca takımların yanında çeşitli aksesuarlarda mevcut. Mendil ve kemer seçenekleri ile zengindir. İstenilen tarz ve renkte kravat alımı da mümkündür. Kemer ve ayakkabı seçenekleri takım elbiselere uygun olacak şekilde klasik üretimdir. Klasik şekilde tasarlanmış olması kullanımını arttırıyor. Ayakkabıların her numarası bulunuyor. Ayrıca yedek düğme seçenekleri ile beraber kullanım süresini uzatıyor. Takım elbise aksesuarlarında hediye seti şeklinde hazırlanmış paketler mevcuttur. Bu paketlerin içine birden çok aksesuar bulunur.

Ücret ve İndirim Seçenekleri

Aksesuarların yanı sıra pantolon çeşitlerinde de büyük indirimler bulunuyor. Spor arzda olan, jean pantolonlar oldukça kaliteli ve uygun fiyata satılıyor. Üretilmiş olan pantolonlar slim fit tarzda tasarlanıyor. Ayrıca ücret bakımından gayet uygun kış aylarında ya da yaz aylarında kullanım olanakları olan mont ve uzun hırka seçenekleri de var. Montların yaz ayı olmasından dolayı düşük fiyat ile satın alınması mümkün hale geliyor. İndirimli seçenekler ile bir çok özel tasarım kıyafette yüzde 30 ile 60 arasında indirim oranları mevcuttur.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.