Popüler Cevap

Donmuş Ürünleri Ve Buzları Güvenle Saklayın

Donmuş Ürünleri Ve Buzları Güvenle Saklayın

Termodizayn, taşınabilir şoklama üniteleri istenen her yere taşınabilen konteyner üniteleri imalatı ile işletmelere büyük avantajlar sağlıyor. Üniteler işletmelerde veya taşındığı alanlarda fazla yer kaplamadan kolaylıkla kullanılabilmektedir. Kendi üretimi olan şoklama üniteleri kolay montaj imkanı ile istenen yere anahtar teslimi olarak üretiliyor. Nakliye araçlarının üzerinde de rahatlıkla kullanılabilen konteynerler, gerektiğinde açık alanlarda buz saklama ve şoklama amaçlı kullanılıyor.

Açık Alanlarda Soğuk Depo İhtiyacını Karşılar

Her türlü nakliye araçlarıyla nakledilebilir özelliklerde olan ürün, Türkiye’nin her yerindeki operasyonel işler ve projelerde çözüm üretiyor. Açık alan organizasyonlarında soğuk su, buz, meyve suyu gibi ihtiyaçların karşılanmasında konteyner tip şoklama üniteleri işletmelerin en büyük yardımcısı oluyor. Paketlenmiş buzların saklanması ve nakledilmesi dahil birçok amaçla rahatlıkla kullanılan ünite, firmanın tecrübeli teknik personelince talep edildiği basit alanlara kuruluyor.

Nakledilecek Ürünleri Güvenle Saklıyor

Yeni bir tesis kuran işletmeciler veya mevcut tesisinde değişiklik yapmak isteyenler için gerekli olan soğuk şoklama ve depo alanı oluşturan konteynerler, her türlü proje için iyi bir buz ekipmanı ihtiyacına cevap veriyor. Konteynerler kara ve deniz taşımacılığı yapan ve özel ürünlerin güvenle saklanmasını gerektiren konularda en iyi ürünler olarak tercih ediliyor. Mevsimsel özelliklerden kaynaklanan ürünlerin bozulması, deforme olması gibi sorunlar, konteyner şoklama üniteleri ile ortadan kalkıyor. Taşıma süresi boyunca ürünün bozulmaması veya dondurulmuş özelliğinin kaybolmaması için sabit soğutma imkanı sağlıyor. Dondurulmuş balık, meyve ve sebzelerin, dondurmaların veya dondurulmuş ürünlerin sevklerinde rahatlıkla kullanılıyor.

Konteyner Ünitelerinin Özellikleri

Şoklanmış ürünleri güvenle saklayarak, sabit soğutma derecesinde tutuyor. Kolayca taşınabilme ve nakledilebilme özelliğine sahip üniteler, şoklama ünitesi nedir veya ne işe yarar konusunda araştırma yapan işletmelerin de ilgisini çekmeye devam ediyor. Termodizayn firmasının tecrübeli çalışanları hızlı ve güvenli montaj işlemlerini gerçekleştiriyor. Basit kurulumu ile hemen ürünler saklanabiliyor veya şoklanıyor. Yapmanız gereken tek şey elektriğe bağlamak ve güç kaynağını açmak. Geniş depolama alanı sağlayan konteyner üniteleri, endüstriyel uygulamalar için mükemmel çözümler üretiyor.

Sabit olarak işletmelerin kurmuş olduğu ve daha maliyetli olan soğuk depolara nazaran, taşınabilir üniteler ekonomik fiyatları ile daha çok tercih ediliyor. Et ürünleri ve balık işleme firmalarının sıklıkla tercih ettiği bu üniteler dondurulmuş ürünlerin saklanması ve nakledilmesi işleriyle uğraşan firmaların en çok tercih ettiği ürün olma özelliğini koruyor.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.