Popüler Cevap

Buz Lazer Epilasyon İstanbul Hakkında Her Şey!

İstenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak istiyorsanız, pürüzsüz yumuşak bir cilde her daim sahip olmak istiyorsanız Buz Lazer ile tanışmanın tam zamanı! Ağda, tıraş ve benzeri yöntemler, hem geçici çözüm sağlarken hem de acı ve ağrı hissiyle sizi karşı karşıya bırakır! Bu sebeple acısız ve ağrısız hem de tamamen istenmeyen tüyleri yok etmenin en teknolojik yolu Buz Lazer!

Lazer epilasyon Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de kozmetik sektörünün lideridir. Çünkü her zaman temiz bir cilde sahip olmak, istenmeyen tüylerden kurtulmak ve pürüzsüz bir cilt ile her duruma hazır olmak hem kadınların hem de erkeklerin hayaliyken, artık gerçekleşiyor. Lazer epilasyon İstanbul bölgesinde en çok tercih edilen kozmetik uygulama haline gelmişken, artık Buz Lazer epilasyon olarak listenin başına yerleşmiştir. Diğer lazer yöntemlerinin aksine Buz Lazer farklı teknolojisi sayesinde hızlı, pratik, acısız ve ağrısız bir uygulamadır.

Lazer epilasyonun her ne kadar kadınlar için olduğu düşünülse de erkeklerin büyük bir yüzdesi lazer epilasyon yaptırmaktadır. Günümüz modern erkeği de bakımlı olması gerektiğini düşünüp, sosyal çevresi, iş yaşamı gibi her alanda temiz ve pürüzsüz görünmek istiyor. Bu sebeple hem vücut hem de yüz bölgesi için lazer epilasyon tercih ederek, bakımlı görünmeyi başarıyor! Eski yıllarda erkeklerin tercih etmeme sebebi, acılı ve ağrılı bir yöntem olmasıydı, çünkü erkek kıl yapısı kadınlara göre daha sert ve zorlu olduğu için acı oranı da yüksekti, bu sebeple erkekler lazer epilasyondan çekinmekteydi! Lazer epilasyon İstanbul da Buz Lazer teknolojisi sayesinde acısız ve ağrısız epilasyonla pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz!

Nedir Buz Lazer?

Öncelikle belirtmeliyiz ki son yıllarda en çok tercih edilen epilasyon yöntemidir. Buz Lazer epilasyon uygulaması esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutmakta ve Ice teknolojisi sayesinde acı ve ağrı hissi olmadan epilasyon sağlamaktadır. FDA olaylı olan Buz Lazer, kıl köklerini tahrip ederek istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmayı sağlamaktadır.

Epilasyon uygulaması yapılacak olan bölgeye enerji iletilerek kıl köklerinin tahrip edilmesi sağlanır. Bu esnada cilt buz başlık sayesinde soğutulur, böylelikle acı ve ağrı hissi oluşmaz. Aynı zamanda diğer yöntemlerden karşılaştığımız yanma, cilt lekeleri gibi yan etkiler de ortadan kalkar, konforlu güvenli epilasyon sağlanır. Son teknoloji olmasının yanı sıra, acısız ve ağrısız olması lazer epilasyon İstanbul da en çok tercih edilmesinin nedenleridir.

Buz Lazer teknolojisi istenmeyen tüylerden %80-90 oranında kurtulmayı sağlar, kurtulmak diyoruz çünkü hiç kimse bu tüylerle yaşamak istemiyor! Pürüzsüz, bebek gibi bir cilde sahip olma istediği hem kadın hem de erkekler için epilasyon teknolojisinin geldiği son noktanın açıklamasıdır.

Buz Lazer ile epilasyon teknolojisinden herkes yararlanabilir! Hem hızlı hem de kalıcı çözüm sağlayan Buz Lazer tüm vücut bölgesinde yaklaşık 35 dakikada uygulanabilmektedir. Ütü yapar gibi olan uygulama, yan etkiler olmadan konforlu hizmet sağlamaktadır. 6-8 seans ortalama süreyle istenmeyen tüylere veda edebilirsiniz! Ancak altını çizmeyi unutmayalım, seans sayıları kişilere göre değişiklik gösterebilir, her cilt ve kıl yapısı farklı olduğu için, seans süreleri de kişilere göre değişiklik göstermektedir. Hem kadınlar hem de erkekler güvenle tercih edebilir, özellikle erkekler için kulak içi, burun içi ve kaş arası bölgelerine uygulanması ilk tercih sebebi olmasını sağlamaktadır. 4 mevsim boyunca uygulanabilen Buz lazer ile tanışmanın tam zamanı, Soprano Ice platınum ile gelen pürüzsüz bir ciltle her duruma her zaman hazır olun!

Detaylı bilgi için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilir. NEREDE YAPTIRABİLİRİM ? sayfasına tıklayarak size en yakın İstanbul orijinal Buz Lazer Kliniğine ulaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.