Popüler Cevap

Bkm Kitap’tan Tavsiye Et Kitap Kazan Kampanyası

Bkm Kitap’tan Tavsiye Et Kitap Kazan Kampanyası

Bkm kitap tavsiye et kazan kampanyası platformumuzun daha büyük bir aileye sahip olması ve aynı zaman da direkt olarak yeni okurlara dolaylı yoldan ülkenin okuma oranını artırmaya yarayan güçlü bir kitap okuma ve tavsiye etme kampanyasıdır.

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARINI OKUYUN : https://www.bkmkitap.com/tavsiye-et-kazan

Tavsiye Et Hediye Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabiliriz?

Klasikleşmiş olan ve çok sık gördüğünüz yapılması çok zor koşulları koymak yerine ciddi anlamda daha güçlü ve yeni kitleye ulaşabilmek adına basit koşullar ve kurallar koyduğumuz bkm kitap tavsiye et kazan kampanyası olarak yapmanız gerekenleri alt başlıklarla sıralayarak daha anlaşılabilir hale getirmeyi amaçlıyoruz.

  1. Katılımcıların öncelike üye girişi yapmaları gerekmektedir.
  2. Üye girişi yapan katılımcılar sizler için oluşturmuş olduğumuz siteyi tavsiye et alanına girerek tavsiye etmek istedikleri kişinin mail adresini ilgili boşluğa yazmaları gerekmektedir.
  3. Kampanya hediye çekini katılımcılar sadece tavsiye ettikleri kişinin üye kaydı oluşturmasıyla sahip olacaklarını unutmamaları gerekir.
  4. Hediye çekleri katılımcılara email yoluyla gönderildiğinden mail adreslerini kontrol etmeleri tavsiye edilir.

Tavsiye Et Kazan Koşulları Nedir?

Kampanyaya katılmak için uyguladığınız yukarıda ki dört adımın gerçekleşmesi ve sayılması için hangi koşullar bulunmaktadır. Dilerseniz gelin kısaca o konuyuda maddelendirme yaparak detaylandıralım ve daha anlaşılabilir bir hale getirelim.

  • Katılımcıların davet ettikleri kişilerin daha önce platformumuza kayıt olmamış olmaları gerekmektedir. Bu durum bilinmiyorsa dahi kişiye mail gider fakat katılımcılar ne yazık ki ödül alma hakkını kaybetmiş olurlar.
  • Katılımcılara hediyeler mail yolu ile iletilecektir.
  • Kampanya nedeniyle kazanmış olduğunuz çekleri birleştiremez ve ticari amaçla hiçbir şekil de kullanamazsınız.
  • Kampanya katılımcıları davet etmek istedikleri kişi sayısında sınırlandırma bulunmamaktadır. Dilendiği kadar farklı yeni kullanıcı davet edilebilir.
  • Kampanya şartlarımız da değişiklik yapma hakkını kendimizde saklı tutarız.
  • Hediye çeklerimiz sadece 100 TL ve üzeri alışverişler için geçerli kılınmıştır.

Bu Kampanya İle Ne Amaçlıyoruz?

Bkm kitap tavsiye et kazan kampanyası ile ailenin daha büyümesini aynı zaman da dolaylı olarak kitap okuma sayısını genel oranda artırmayı amaçlamaktayız. Böylece kendini daha iyi anlatabilen bireyler ve platformumuzun büyüyerek farklı çalışmalar yapabileceğini düşünmekteyiz.

Kişilere ve Kendimize Bu Kampanya İle Ne Kazandırmış Oluyoruz?

Katılımcılar sayesinde üye olan yeni ziyaretçilerimizin bilmiyorlarsa onlarca alanda yüzlerce farklı türde kitapların olduğunu ve bu kitapların ciddi oranda uygun olduğunu anlatmış oluyoruz. Aynı zaman da farklı gün ve tarihlerde yapmış olduğumuz çekilişler, kampanyalar ve indirimlerden yararlanabilme fırsatlarını onlara sunmuş oluyoruz.

Sizlerde bu amaçlarımızda ve yeni kişilere katacağımız kazanımlarda bizlere yardımcı olmak isterseniz son derece kolay olan kampanya aşamalarımızı ve koşullarını uygulayabilir ailemizin büyümesi için bize destek olabilirsiniz.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.

Plesk Trial Lisans Kodu