Popüler Cevap

Bir Bardaktan Beklediğiniz Her Şey

Bir Bardaktan Beklediğiniz Her Şey

Kağıt bardak bulunması çok kolay fakat bir o kadarda önemli olan bir üründür. Birçok firma iş yerlerinde kağıt bardak kullanmakta ve yeri geldiğinde müşterilerine de bu şekilde ikramlarını sunmaktadır. Bu yüzden kullanılan bardaklar aslında firmanın markasıdır. Firmalar bu durumu avantaja çevirebilmek için satın aldıkları yerlerden farklı taleplerde bulunmaktadırlar. Talepleri karşılamak için kağıt bardak üreten firma denildiğinde akla ilk gelen firma olmanın rahatlığı ile üretime devam etmektedir. Önceliği insan sağlığını koruma olan kağıt bardakların aynı zamanda çevre dostu olması müşterilerin ve üreticinin önem verdikleri ilk faktördür.

Özel Baskı Kağıt Bardak

Artık tüketiciler ve müşteriler plastik bardaktan kağıt bardağa geçmenin yanı sıra en çok kullanılan şey olan bardakların farklı özelliklerini de kullanmayı hedeflemişlerdir. Özellikle reklam yönünü kullanmak firmalar için oldukça akıllı bir pazarlama tekniğidir. Firmalar kendileri için özel basım kağıt bardaklar isteyerek kendi reklamlarını bardaklara koyup hem müşterileri hem de kendi içlerinde hareket eden bir reklam olanağına sahip olabilirler.

Farkındalık Yaratan Kağıt Bardaklar

Son zamanlarda birçok firma kağıt bardaklar üzerine farkındalık yaratacak resimler ve yazılar paylaşarak hem kedi bütçelerine hem de çalışanlarına faydalı bilgiler sağlamaktadır. Kağıt bardak üzerine iş güvenliği ile ilgili resimler, bardağı kağıt kutusunu atılmasını sağlayan böylelikle geri dönüşümü kolaylaştıran resimler, öğrenilmesi istenen bilgiler ile ilgili yazı ve resimler koyarak insanların hem ilgisini çekmekte hem de daha çok akılda kalmasını sağlamaktadır.

Standart Baskılı Kağıt Bardaklar

Bu kağıt bardaklar birçok firma tarafından kullanılan standart kağıt bardaklardır. Hepsinin üzerinde bulunan yazı ya da resim aynıdır. Fakat seri üretim yapıldığında daha fazla basılacağı ve maliyet düşeceği için diğer kağıt bardaklara göre fiyat daha düşüktür. Böylelikle firmaların alabilirliğini arttırmaktadır. Artık standart bardakların üzerinde bilindik tabloların fotoğrafları basılmaya başlanmış böylelikle ilgi çekiciliği arttırılmıştır. Aynı zamanda zarif tasarımları ile hem kadın hem de erkeklere cinsiyet gözetmeksizin hitap etmektedir.

Bunun haricinde hızlı teslimat, yüksek kalite ve hızlı ve güvenilir müşteri desteği sağlanabildiğinde müşteri memnuniyeti yüksek olmaktadır. Müşteri memnuniyeti başka müşterilerinde kazanımını sağlayan en önemli faktör olduğu unutulmamalıdır.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.