Popüler Cevap

Bebek Telsizleri

Bebek Telsizleri

Bebek telsizleri  modelleri özelliklerine göre  incelendiğinde başka bir odada olan bebeğinizi kullanılan cihazın durumuna göre sesli veya görüntülü olarak takip edebilmenizi sağlar. Bebek telsizlerinin  en büyük özelliklerinden bir de ev içerisinde herhangi bir başka odada olunsa bile bebeklere göz kulak olma imkanı sağlanmasıdır. Bu yönden bebek telsizleri oldukça işlevsel bir yapıya sahiptir.

Bebek Telsiz Modelleri

Hem görüntülü hem de sesli olarak kullanılabilen  bebek telsizleri  alıcı ve iletici  adı verilen iki kısımdan oluşur.  Özellikle gece bebeklerin uyanması ve ağlaması gibi durumlar başta olmak üzere pek çok durumda bebek telsizlerinin faydası görülmektedir. Görüntülü telsizlerin daha iyi verim verebilmesi için  bebeği net bir şekilde görebilen bir yere yerleştirilmesi gerekmektedir. Sadece ses özelliği bulunan telsizler ise en iyi verimi alabilmek için beşikten 3 metre uzağa yerleştirilmelidir.

Bebek Telsiz FiyatlarıMarka, model ve özelliklerine göre değişen fiyatlara sahip olan  bebek telsizleri  modellerinden size uygun olanını https://www.welcomebaby.com.tr/ adresinden giriş yaparak beğendikten sonra satın alabilirsiniz.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.