Popüler Cevap

Bahçeniz için Sıra Dışı Kedi Evleri

İçerik Tablosu

Kedi evleri, küçük dostlarınız için eğlenceli yaşam alanları olabiliyor. Kimi zaman öfkeli, kimi zaman komik fakat her zaman sevimli dostlarınız için bir iyilik yaparken ilginç kedi evi modelleriyle bahçe ve evlerinize renk katabilirsiniz. Kedi evi ahşap malzemesiyle bahçelerinizin dekoruna kolayca uyum sağlarken kediler için de oldukça konforlu bir alan olarak öne çıkar. Evinizin içinde kullandığınızda evinizin dekorasyonuna katkıda bulunurken can dostlarınızın rahatlıkla girip çıkabileceği güvenli yerlerdir. Bunların yanında; sokaktaki dostlarımız için de stratejik bir noktaya kurduğunuzda oldukça faydalı korunma alanlarıdırlar. Sokakta kullanıp etrafına düzenli mama koyduğunuzda, sokaktaki kediler için bir toplanma alanı oluşturmanız işten bile değildir. Mandu kedi evleri, üretildikleri ahşap marin plywood malzemeler sayesinde oldukça dayanıklı ürünlerdir. Her mevsim gözünüz arkada kalmadan kullanabilirsiniz. Bu ürünler, çürümeye karşı dayanıklıdır ve çoğu zemine kolayca uyum sağlar.

Yel Değirmenli Kedi Evi

Yel değirmenli kedi evi oldukça dikkat çekici bir modeldir. Aktif pervanesi, kullandığınız ortama dinamizm getirirken dekorasyonunuza orijinallik katar. Bu model; fındık çizgileri ve beyaz gövdesiyle hoş bir renk uyumuna sahiptir. Yeşil çatı kaplaması ile kullandığınız ortamda baharın ferahlığını hissettirir. Ahşap yel değirmenli modelleri kullanarak aynı anda beş sevimli dostunuza korunaklı bir yaşam alanı sağlayabilirsiniz.

Teraslı Dublex Kedi Evi

Teraslı dublex kedi evi sade bir tasarıma ve ince ayrıntılara sahiptir. Teraslı dublex kedi yuvaları 4 ayrı odasıyla can dostlarınıza rahatlıkla gezip keyfini çıkarabilecekleri bir alan sunar. Sade tasarımı sayesinde her türlü dekora rahatlıkla uyum sağlayabilen bu model, sahip olduğu ince ayrıntılarla şıklığı sadelikle buluşturur. Korunaklı çatısı sayesinde, terasına koyduğunuz yemler hava koşullarından etkilenmez. Böylece kedileriniz sağlıklı bir beslenme alanına sahip olur. Tepesindeki ahşaptan yapılma kedi figürü, bu ürünün dikkat çekici ayrıntılarından biri olarak öne çıkmaktadır.

Lüks Kedi Yatağı

Lüks kedi yatağı kullanarak yol arkadaşınıza oldukça konforlu bir uyuma alanı sağlayabilirsiniz. Kedi evi dış mekan modelleri gibi lüks kedi yataklarını da evinizin içinde ve dışında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Minderi ile beraber gelen lüks kedi yatağı, 50 x 50 cm ebatlarındadır. Küçük ebatları sayesinde, evinizin alanından feragat etmeden küçük dostunuza lüks bir alan açmış olursunuz. Ürünle beraber gelen minder hediyesiyle, kedinize dilediği gibi mıncıklayabileceği bir alan vermiş olursunuz. Üzerindeki kazıma tekniğiyle oluşturulmuş desenler, sadelikleriyle evinizin ve bahçenizin dekoruna farklılık katar.

6 Odalı Ahşap Lüks Kedi Evi

Ahşap lüks kedi evleri, aynı anda ortalama 10 kediye ev sahipliği yapabilir. Oldukça sade bir tasarımla karşınıza çıkan bu model, genişliğinin yanı sıra mama kaplarınızı koyabileceğiniz korunaklı bir alan sunar. Saçaklı çatı yapısı, ahşap lüks kedi evine yerleştirdiğiniz mamaların hava koşullarından etkilenmesini önler. Halat sarmaya uygun ayakları sayesinde, kedileriniz için uygun bir tırmalama alanı oluşturabilirsiniz. Ahşap lüks modeller, patili dostlarınızın dilediklerince gezebilecekleri 6 ayrı odaya sahiptir.

Sokaktaki Dostlarımızı Unutmayalım: Mini Kedi Evi

Sokaktaki dostlarınız için kedi evleri, paha biçilemez bir armağan… Özellikle kış aylarında donma tehlikesi yaşayan ve yiyecek bulamayan kediler, bu ihtiyaçlarını duyarlı insanlar sayesinde karşılayabilmektedir. Mini kedi evi modelleri, sosyal sorumluluk kapsamında Mandu tarafından size sunulur. Kâr amacı gütmeden satışa sunulan mini kedi evleri, oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmiş, hava koşullarına dayanıklı ürünlerdir. Dilerseniz siz de birçok ahşap kedi evi seçeneği arasından size en uygun olanını seçmek, sevimli dostlarınıza eğlenceli ve korunaklı alanlar sunabilmek için Mandu’nun kedi evleri seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.