Popüler Cevap

Bahar Ayına Özel Tesettür Kombinleri

Bahar Ayına Özel Tesettür Kombinleri

Bahar ayları kıyafet seçiminde ve kombin yaparken zorlanılan aylardır. Havaların ısınması ile bahar aylarında özellikle bayanlar nasıl bir kombin oluşturacakları hakkında zorluk yaşarlar. Bahar aylarında tesettür kombinlerinde mümkün olduğunca iki parça şeklinde kıyafetler seçilmelidir. Eğer gün içinde hava sıcaksa, 2 parça kıyafetten birini çıkarıp diğerinin üzerinde tutabilirsiniz, fakat tam tersi bir durum olursa yani hava soğuk olursa kıyafetlerin ikisini de üzerinizde tutabilirsiniz. Bahar aylarında seçilen kıyafetler çok kalın ya da çok ince olmamalıdır. Yaz ve bahar aylarında pamuklu kıyafetler giymek gerekmektedir. Pamuklu bir tunik ile üzerine trençkot giyerek kombin edebilirsiniz. Bahar aylarında çiçekli bir tesettür elbise ve üzerine giyilen kot ceket her zaman rahatlığı ve şıklığı aynı anda sunmaktadır.

Bahar Aylarında Tesettür Kombinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahar aylarında gün içerisinde sürekli hava değişimi yaşandığında, seçtiğiniz kombinleri bu değişime göre tercih etmelisiniz. Bahar aylarında hava değişimlerine uyum sağlamanız için rahat ve salaş kıyafetler tercih edebilirsiniz. Ayrıca bahar aylarında kumaş seçimi de oldukça önemlidir. Bu aylarda sentetik içermeyen doğal ve sağlıklı kumaşlar tercih edilmelidir. Sağlıksız, dar ve naylon içeren kıyafetlerden uzak durulmalıdır. Bu aylarda seçilen kıyafetlerin aşırı kalın veya ince olmaması gerekir ve kalın trikolar yerine bahar aylarına uygun ince trikolar tercih edilebilir. Ayrıca bahar aylarında renk seçimi, açık tonlarda mevsim geçişlerine uyum gösterecek renkler olmalıdır. tesettür giyim de canlı renkler her zaman enerjinizi yüksek tutmanıza yardımcı olacaktır.

Bahar Tesettür Kombin Önerileri

Bahar kombinlerinde her zaman trend olan çiçekli ve baskılı tasarımları tercih edebilirsiniz. Baharı yansıtan yeşil, sarı ve pembe renklerden oluşan bluz ve etekleri kombin edebilirsiniz. Bahar aylarının her zaman vazgeçilmezi olan bol paça pantolonlar ile şık kombinler oluşturabilirsiniz. Bunların yanı sıra pastel renkleri, maksi etekleri, bluz ve hırkanızla kombin edebilirsiniz. Bahar aylarının vazgeçilmez diğer bir ürünü de her zaman trend olan kot ceketlerdir. Kot ceketlerin şifon elbisenin üzerine veya bol kesim salaş eteğinizle çok şık kombinler oluşturabilirsiniz. Bahar aylarında kombinelerinizi bahar aylarına uygun ayakkabı, çanta ve aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.