Popüler Cevap

Babynest Nedir?

Babynest Nedir?

Yeni doğan bebeklerimiz yaşamının ilk aylarında ortalama günde 20 saat uyumaktadır ve bu dönemlerde uyku için rahat bir ortam sağlamak ve dinlenmek bebeğimiz için esas olandır. Genç ebeveynler ilgilendiren en önemli konuların başında gelir uyku , bebeğimizin uzay tipi karyolalar’da uyuması onu  korkutabilir  veya ortopedik olmayan minderlerde uyutmak uyku bozukluklarına sebep olabilir.

Babynest bebeğimize uyku sırasında konfor ve koruma hissi verir. Yeni doğan bebeğimiz için  özel , rahat , hijyenik bir yuva sunar. Düşünün gezmeye gittiniz , bebeğiniz kirli (hijyenik olmayan koltuk , yatak  , insan eli vs.) yatmayacak  ona özel yuvasında hep yatacaktır ve unutmayın ki bebeğinizle uzakta olsanız bile kendini hep evinde hissedecektir.Bebek Yuvası dünya çapındaki doğum servislerinde ve prematüre servislerinde bulunur. Babynest malzemeleri sertifikalı ve onaylı’dır. Unutulmamalıdır ki Babynest in en önemli özelliği güvenli ve rahat bir uyku alanı sunmaktır.

Bunların yanında bebeğinizle yatarken ve emzirirken  Babynest i kullanabilirsiniz. Bebeğiniz sizinle yatarken , yumuşak kenarları sayesinde hem güvende olur , hemde alışmış olduğu uyku yerinden dolayı hiç bir zaman yabancılık çekmez.Yine Yeniden Yineliyoruz … Her Bebebeğin Bir Babynest i Olmalı!


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.