Popüler Cevap

AYT Edebiyat Eğitim Seti Konusunda En Doğru Tercihim Animonik

AYT Edebiyat Eğitim Seti Konusunda En Doğru Tercihim Animonik

Son 2 yıldır üst üste sınav hazırlıkları gerçekleştirirken, özellikle edebiyat konusunda çok yüksek sıkıntılar yaşıyordum. Sınavlarda edebiyat bölümü en çok sıkıntı ile karşılaştığım bölüm . Bu sene edebiyat dersine hazırlık gerçekleştirmek için çok daha farklı bir yöntem denemeyi seçtim. Bu kapsamda öncelikle iyi bir edebiyat eğitim seti seçmem gerektiğine karar verdim.

Seçmek istediğim edebiyat eğitim seti her noktasıyla bana net bir şekilde bilgiler sağlayıp, en pratik çalışma sistemini sunmalıydı. Bu nedenle yaptığım birçok farklı yks eğitim seti araştırması içinde bu setin en doğru set olduğuna karar verdim. Çünkü temin ettiğim animonik edebiyat eğitim setini öncelikle çok uygun bir fiyat ile pratik bir şekilde satın alabildim. Sonrasında set sayesinde sadece birkaç saatte edebiyat öğrenmenin ne kadar kolay olduğunun farkına vardım.

Türkiye’de çok sık bir şekilde tercih edilmeye başlandığını fark ettiğin bu set, tüm edebiyat müfredatını içerisinde bulundurarak, pratik bir yardımcı kaynak sağlıyor. Hatta set içerisinde geçmiş yıllarda sınavlarda sorulan soruları ve hangi konular üzerinde durulduğunu net olarak görebildim.

İzlerken Öğreten Edebiyat Eğitim Seti

Özellikle AYT sınavlarında edebiyat soruları içerisinde birçok yazar ve bu yazarların eserleri soruluyor. Bu nedenle her yazarı doğru bir şekilde öğrenmek ve eserleri konusunda da doğru bilgi edinmek gerek yani kısaca ezber de ezber LFakat animonik edebiyat eğitim seti olaya farklı bir boyut kazandırmış. Genelde dünya hafıza şampiyonlarının tercih ettiği ve tavsiye ettiği hikayeleştirerek öğrenme yöntemini gayet güzel bir şekilde yazar ve eserlerine uyarlamışlar. Yüzlerce yazar ve eseri tek tek ezberlemek altından kalkılamayacak bir durumken, bu set sayesinde kolayca yazarları ve yazmış oldukları eserlerini hikayeştirerek öğrenebiliyoruz. Öğrenmek diyorum çünkü ezberlenen şeyler kolayca unutuluyorken beynimizce abartılarak hikayeleştirilen şeyler kolay kolay da akıldan çıkmıyor ne güzel. J

Animasyonlarla bir haftada edebiyat gibi iddialı bir söylemi olan, uygun fiyatlı bu ürünü aldığımda gerçekten de dedikleri gibi olduğunu gördüm. Ne güzel otur zevkle izle, bir bakmışsın yazarları ve eserlerini öğrenmişsin J Kolayca öğreneyim diyen herkese zevkli animasyonlarıyla animonik edebiyat eğitim seti tavsiyemdir. Benden bu kadar inanmazsanız deneyin de siz de görün edebiyat öğrenmenin kolaylığını.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.