Popüler Cevap

Ayda 6 Kilo Vermek

Ayda 6 Kilo Vermek

Ayda 6 kilo vermek günümüzde sağlıklı kilo verme yöntemlerinin başında geliyor. Ayda 6 kilo vermek için biraz sabırlı olmak ve istikrarı bozmamak gerekiyor.

Ayda 6 kilo vermek son derece basit. Alınan fazla kilolar sadece sağlığımızı bozmuyor, aynı zamanda görünüm açısından da bizleri rahatsız ediyor.

Ayda 6 kilo vermek şok diyetler ile karıştırılmamalıdır. Şok diyetler 1 gün ya da 1 hafta gibi kısa süreler içerisinde fazla kiloların verilmesini sağlamaktadır. Yazın gelmesiyle birlikte kilo vermek isteyenlerin sayısı artıyor. 1 haftada 6 kilo vermek sağlık açısından son derece tehlikeli ve sakıncalıdır. Kalıcı ve sağlıklı olarak kilo vermek istiyorsanız haftada 1,5 kilo vermelisiniz.

Diğer konuya geçmeden size faydalı olabilecek Dietto videosunu izlemenizi ve ürün hakkında bilgi istiyorsanız https://www.dietto.net/dietto_urunler.php sayfasını inceleyebilirsiniz.

Ayda 6 Kilo Yağ Yaktıran Detoks

Ayda 6 kilo vermek isteyenlerin tercih ettiği yöntemlerden bir tanesi de detoks suyudur. İçerisinde birçok yeşilliği bir arada barındıran detoks suyu sayesinde kısa sürede kilo vermek mümkün. Gerekli olan malzemeler:

  • 10 dal maydanoz
  • 1 tane limon
  • 2 adet yeşil elma
  • 2 parça zencefil
  • 1 çubuk tarçın
  • 5 adet karabiber tanesi
  • Yarım çorba kaşığı kadar yeşil çay
  • 6 tane taneli yasemin çayı
  • 1,5 litre kadar su

Ayda 6 kilo vermek için bütün bu malzemeleri bir tencerede pişirin. 6-7 dakika kaynayan karışımı kısık ateşte biraz daha kaynamasını bekledikten sonra, ocaktan alın. Soğuduktan sonra süzerek sürahiye ekleyip içmeye başlayabilirsiniz.

Zayıflatan detoks suyunu haftada en fazla 2 defa tüketebilirsiniz. Ayda 6 kilo vermek için bu karışımı düzenli olarak tüketmelisiniz. 1 ay sonra vücudunuzu dinlendirmek için karışıma ara verebilirsiniz.

Sağlıklı Kilo Vermek İçin Neler Yapılmalıdır?

Ayda 6 kilo vermek için mutlaka su içmek gerekiyor. Kalıcı olarak kilo vermenin en temel noktası sudur. Su, sadece vücudumuzdaki ödemi dışarıya atmıyor, aynı zamanda vücudumuzdaki yağlarında da yakılmasını sağlıyor.

-Sağlıklı ve kalıcı olarak ayda 6 kilo vermek için güne mutlaka kahvaltı ile başlamak gerekiyor. Kahvaltıda mutlaka peynir, yumurta, zeytin, bal ve söğüş sebzenin olması gerekiyor.

-Kilo kaybetmek istiyorsanız, öğünlerinizin arasında mutlaka ara öğünlerin bulunması gerekiyor. Tatlı olarak kuru incir, erik, kayısı ve incir tercih edebilirsiniz. Tuzlu olarak da ceviz, badem ve fındık gibi kuruyemişler tüketebilirsiniz.

Ayda 6 kilo vermek için mutlaka düzene sokmanız gereken şeylerin başında uyku geliyor. Eğer geç saatlere kadar oturup, yemek yeme alışkanlığınız varsa buna bağlı olarak da kilo verme hızınız yavaşlayacaktır. Gece yağ yakmak için saat 12 ila 2 arasında çalışan leptin hormonu, bedenin uyanık olduğu saatlerde çalışmamaktadır. Bu da kilo vermek için önünüzde büyük bir engel. Uykunuzu mutlaka düzenlemelisiniz.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.