Popüler Cevap

Avrupa Yakası Rekora Koşuyor

Avrupa Yakası Rekora Koşuyor

Türkiye’nin bel kemiği olan konut sektörü, özel sektörün sunduğu birbirinden nitelikli projelerde ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin bel kemiği olan konut sektörü, özel sektörün sunduğu birbirinden nitelikli projelerde ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

Güvenli Yatırım Limanı Konutlar

Ülkemizin en güvenli yatırım araçlarından biri olan konut sektörü, ev sahibi olmak isteyenler ve yatırımcılar için birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Özellikle trafiğin yoğun olduğu metropollerde, zamandan kazandıran konut projeleri birçok sosyal donatıyı bir arada bulunduruyor. İstanbul gibi bir metropolde avrupa yakası konut projeleri sunduğu avantajlara eş değer nitelikli projeler üretirken, Anadolu yakasında bulunan konutlar Avrupa yakası ile yarışır duruma geldi. Alıcılar, istanbul konut projeleri arasında tercih yaparken fiyattan daha çok sunulan avantajlara odaklanıyor.

Sosyal Donatılar Tercih Sebebi

Tüketiciler fitness merkezlerinde yüzlerce lira vermek ve iş çıkışında onlarca kilometre yol kat etmektense evlerinin hemen altında bir spor kompleksinin bulunmasını istiyor. Bu neden özellikle sporseverler avrupa yakası konut projeleri arasında tercih yaparken projenin fitness merkezinin olup olmadığına bakıyor. Bir başka kriter ise yüzme havuzu olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle çocuklu aileler tarafından tercih edilen yüzme havuzlu konut projeleri, tüm gün iş yerinde olan ebeveynlerin en büyük kurtarıcısı oluyor. Tüketicilerin talepleri yalnızca bunlarla sınırlı değil. istanbul konut projeleri arasından tercih yapma durumunda olanlar projenin konumuna önem veriyor. 10 kilometrelik yolun dahi saatler sürebildiği İstanbul’da iş yeri ve ev arasındaki mesafenin kısa olması hem zamandan hem de yol masraflarından kurtarıyor. Bu nedenle tüketiciler bir ev satın alırken veya kiralarken yol masrafını da bütçelerine ekleyip ulaşabildikleri projelerin daha üstün niteliklisini tercih edebiliyor.

Güvenlik Herkes için Önemli

Konut projelerinin çoğunda bulunan güvenlik, fiziki ve kameralı güvenlik olarak ayrışıyor. Siteye yabancı araçların veya seyyar satıcıların girmesini önlemek adına genellikle kapı girişlerinde fiziki güvenlik bulunduruluyor. Fiziki güvenliğin yetersiz olduğu zamanlardaysa devreye kameralı güvenlik giriyor. 7 gün 24 saat kayıt tutabilme özelliğine sahip olan kameralar, fiziki güvenlik tarafından sürekli olarak izleniyor, gerekli görüldüğü durumlarda ise olaylara müdahale edebiliyor.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.