Popüler Cevap

Arkadaşınıza Alabileceğiniz Eğlenceli Doğum Günü Hediyesi Önerileri

Hayatınıza neşe katan ve her zaman yanında olacağına emin olduğunuz arkadaşınızın doğum gününde ona sıradan bir hediye almak istemezsiniz. Onun sizi kahkahalara boğduğu günleri hatırlayın ve birlikte eğlenmek ve gülmek için ona eğlenceli bir doğum günü hediyesi alın. Ne alacağınızı bilmiyorsanız bu liste size çok iyi fikirler verecek. İşte arkadaşlar için alınabilecek en güzel eğlenceli doğum günü hediyesi fikirleri.

Öksüren akciğer küllük

Sigara içen veya sigarayı bırakmasını istediğiniz arkadaşınıza akciğer şeklinde ve öksüren bir küllük hediye ederek onu hem güldürebilir hem de sigarayı bırakması için teşvik edebilirsiniz.

Ruj Kalem

Makyaj malzemelerine tutkulu bir arkadaşınıza ruj gibi görünen bir kalem hediye ettiğinizde yüzünün alacağı şekli düşünün.

Euro şeklinde cüzdan

Arkadaşınız için dünyaları almak isteyebilirsiniz. Ancak bütçenizi sarsmadan ona anlamlı ve değerli bir hediye vermek istiyorsanız Euro şeklindeki cüzdanlar oldukça eğlenceli olacaktır.

Koşan Saat

Sabahları uyanmak konusunda oldukça problem yaşayan bir arkadaşınız varsa saatin peşinde koştururken kendini bir anda uyanmış bulması için ona koşan saat hediye edebilirsiniz.

Dolar şeklinde tuvalet kağıdı

Herkes arkadaşının kariyerinde başarılı olmasını ve çok para kazanmasını ister. Siz de bu dilediğinizi ona yansıtmak için dolar şeklinde bir tuvalet kağıdı alabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi Şeklinde Tuvalet kağıtlığı

Fotoğraf çekmek meraklı arkadaşınızı hem sevindirecek hem de güldürecek bir hediye arıyorsanız bu hediye en güzel seçeneklerden biri.

Kütük şeklinde yastık

Arkadaşınızın rahatını her şeyden fazla düşündüğünüzü ispatlamak için ona kütük şeklinde bir yastık hediye edebilirsiniz.

İçecek şapkaları

Nerde olursa olsun bir şeyler içmeden duramayan bir arkadaşınız varsa ona içeceğini ellerini kullanmadan içebileceği bir içecek şapkası alabilirsiniz.

Tuvalet futbol oyunu

Eğer tuvalette çok uzun vakit geçiren bir arkadaşınız varsa hem onunla dalga geçmek hem de tuvalette geçirdiği vakti daha iyi değerlendirmesi için ona doğum gününde bu eğlenceli oyunu hediye edebilirsiniz.

Yangın tüpü el süpürgesi

İş yerinde yediği her şeyi masaya döken pasaklı iş arkadaşınıza yangın tüpü şeklinde tasarlanmış bir el süpürgesi almaya ne dersiniz?

Masaüstü boks torbası

İş yerinde öfke nöbetleri geçen arkadaşınıza siniri atması için bir masaüstü boks torbası hediye edebilirsiniz.

Kaynak: Hediyerengi


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.