Popüler Cevap

A101 2019 Aktüel Ürünleri

A101 2019 Aktüel Ürünleri

Türkiye’de son dönemlerde büyük market zincirleri ardı ardına açılıyor. En eski market zincirlerinden olan a101 market özellikle bu konuda hizmet veren şu an için türkiye’de ikinci en büyük market olma unvanını koruyor. Marketin şu anda aktif olarak 7000 yakın şubesi bulunmakta. Yoğunluk olarak ise en çok Marmara ve ege bölgesinde yaygınlaştığını söyleye biliriz.

A101 market haftanın iki günü tüketicilere uygun ve kampanyalı ürünler getirmekte. Bu getirdiği ürünleri tüketicileri daha önceden bilgilendirmek ve marketin getireceği ürünlerdeki fiyat oranlarını açıklamak için her hafta içi Perşembe günü ve hafta sonu cumartesi günü adıyla aktüel ürünler Kataloğu denilen broşürler çıkarmakta. Tüketiciler en çok arama motorlarında a101’de bu hafta, a101 aktüel gelecek hafta ve o günün tarihini içeren şekilde aramalar yapmakta. A101 marketin güncel broşürlerini takıp etmek için ya bulunduğunuz yerdeki market şubelerine gidip kapı önünde ilan varsa araştırmak veya Türkiye genelinde yer alan aktüel ürünler yayınlayan sitelerden katalogları araştırmak. Neyse ki ülkemizde bim, şok ve a101 marketin güncel kataloglarını yayınlayan birçok site bulunmakta. Bu sitelerden en eskisi ve en güncel olan aktuel20.com sitesi üzerinden a101 market broşürlerini takıp etmek isteyen müşteriler için en güncel site olduğunu söyleye biliriz. Aktuel20 sitesi üzerinde büyük market zincirlerinde son dönemlerde popüler olan Hakmar marketin aktüel broşürleri nede ulaşmak mümkün.

Şu an için aktuel20’de en güncel olan ve a101 aktüel ürünlerde gelecek hafta geçerli olacak 21 Mart 2019 broşürlerine site üzerinden erişebilirsiniz.


18 yorum

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.