Popüler Cevap

Türkiye Game Dedicated Hosting Firması

Server kiralamak isteyenlerin en çok tercih ettiği firmamız bu alanda sizlere sorunsuz hizmet sunarak işlemlerinizi yapma şansını sunmaktadır. Bu yüzden de firmamız üzerinden yapacağınız hosting kiralamalarında herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Dedicated sunucu kiralama

Taç güç bir şekilde sunucu kiralamak istediğiniz zaman firmamızı seçerek bu konuda sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçmek ve sizlere buradan sunulan hizmetleri sorunsuz bir şekilde almak olacaktır. Dedicated sunucu kiralama hizmetini en uygun fiyat garantisi ile sunan serverkurma.com üzerinden aynı zamanda birçok hizmeti beraberinde alabilirsiniz.

Müşterilerimize sunmuş olduğu DDoS koruması sayesinde isterseniz yurt içinde isterseniz de yurt dışında bu hizmetleri sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Sunucularınızın güvenliğini sorunsuz bir şekilde yapan ve en ufak sorunlarda sizlere hizmet sunan firmamız üzerinden aynı zamanda Lokasyon seçeneği taleplerini de alarak düşük ping değerlerine sahip olma şansınız bulunmaktadır. Bunun için lokasyon değerlerinizi bizlere bildirerek sizlerde düşük pingler ile oyun oynama ve oynatma şansını yakalamış olacaksınız. Sizlere sunmuş olduğunuz destek ekibimizin ise bu işte profesyonel olması işlemlerinizin daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bu yüzden bu konuda detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

DDoS korumalı sunucu

Firmamız üzerinde yapacağınız sunucu kiralamalarında sizlere DDoS korumalı sunucu hizmeti veren firmamız bu sayede karşı karşıya kalma riskinizin bulunduğu siber saldırılardan sunucularınızı korumaktadır. Bu yüzden bu saldırılar karşısında herhangi bir sorun yaşamak istemiyorsanız sizlere sunmuş olduğumuz DDoS koruma hizmetini tercih etmeniz oldukça önemlidir. DDoS saldırılarında tamamen bilgisayarlara sızarak sistemin çökmesine neden olan kişilerin bu durum karşısında etkisiz hale getirilmesi için son derece önemli olan bu sistem sizlere büyük kolayları beraberinde getirmektedir. % 100 güvenli bir şekilde çalışan sistem üzerinde yapmanız gereken bizlerden DDoS korumalı sunucu kiralayarak işlemlerinizi bu şekilde yapmak olacaktır.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz müşteri kontrol panelinin son derece kolay olması kullanım açısından sizlerin daha kolay şekilde işlem yapmanızı imkan tanımaktadır. Bunun yanı sıra admin paneli içerisinde yer alan istatistikleri ve FTP erişim panelini de kullanarak arzu etmiş olduğunuz her işlemi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

CS: GO sunucu kiralama

Ülkemizde ve Dünya’da en çok tercih edilen online oyunlar arasında CS: GO ilk sıralarda gelmektedir. Online olarak bu oyun içerisinde sizlerde kendinize ait bir server kurarak oyunu dilediğiniz kişilerle oynamak için csgo sunucu kiralama firmamız üzerinden bu hizmeti kolay bir şekilde alabilirsiniz. Türk firması olması sizlere karşılaştığınız sorunların kısa süre içerisinde çözülmesine katkı sağlayacağından dolayı sizler de kiralama işlemini yapmadan önce firmamızdan bu konuda gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca sizlere kesintisiz hizmet sunan serverkurma.com firmamız ile iletişime geçerek CS: GO sunucu kiralama sisteminin detaylarını öğrenebilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.

www.dunyaatlasi.com dünya gerçekleri coğrafya sözlüğü