Popüler Cevap

Peşinatsız Ev Kampanyaları

Peşinatsız Ev Kampanyaları

Peşinatsız kredisiz ev sahibi olmak isteyen birçok insan bulunmaktadır. Peşinatsız bir şekilde ev alabileceğiniz kampanyaları ve firmaları sizlerle paylaşacağız. Bu firmalar; Fuzulev, Birevim ve Eminevim firmalarıdır. Fuzulev firmasının Zaman Tasarruflu Modeli, Birevim firmasının Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, Eminevim firmasının ise Çekilişli Sistemi anlatacağız. Tüm bu firmalar, peşinatlı ve peşinatsız şekilde ev sahibi yapmaktadır.

Fuzulev Zaman Tasarruflu Model

Peşinatsız ev kampanyaları denince ilk sırada gelmektedir. Maddi durumunuza göre kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz. Taksit tutarı sizin tarafınızdan belirlenmektedir. Belirlediğiniz taksit sayısına göre gruplara dahil edilirsiniz. Gruplarda bulunan kişiler için, her ay düzenli olarak çekiliş düzenlenmektedir. Bu çekilişler, noter huzurunda yapılmaktadır. Bu sistemde organizasyon ücreti tahsil edilmektedir. Faizsiz ve peşinatsız bir şekilde ev sahibi olmanız mümkündür.

Birevim Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Peşinatsız taksitle ev sahibi olmak kişiler, bu sistemi seçmektedir. Her şeyden önce almak istediğiniz ev ve taksit tutarlarını belirlemeniz gerekir. Daha sonra sisteme nasıl dahil olacağınızı seçersiniz, peşinatlı veya peşinatsız olarak dahil olabilirsiniz. Tüm hususlar belirlendikten sonra karşılıklı olarak sözleşme imzalanır. Noter huzurunda yapılan sıra tespiti ile ne zaman ev sahibi olacağınız belirlenir. Belirlenen tarihte evinizi teslim alabilirsiniz. Evinizi aldıktan sonra taksit bedelleriniz arttırılmaktadır. Arttırılan taksitler, kalan borcunuzdan düşülecektir. 1000/6 oranında arttırma uygulanır. Taksitler yeniden düzenleneceği için borcunun belirlediğiniz vadeden daha erken sürede sonlanır. Peşinatlı şekilde dahil olarak, borcunuzu daha kısa sürede bitirebilirsiniz.

Eminevim Çekilişli Sistem

İlk olarak, ödeyebileceğiniz şekilde taksit tutarları belirlemenizi isterler. Belirleyeceğiniz taksit tutarları, aynı zamanda kaç kişilik gruplara gireceğinizi belirler. Düzenli çekilişler sayesinde, her ay 1 kişi ev sahibi olmaktadr. Her ay ödenen taksitler ile 1 kişi ev sahibi olur. Bu sistemde çekilişler, üye sayısının yarısına kadar gerçekleştirilir. Yarıya gelindiğinde herkese ev tahsis edilir. Bu işlem, katılımcıların daha fazla beklememesi için uygulanmaktadır. Sisteme hem peşinatlı hem de peşinatsız ödeme planlarıyla dahil olabilirsiniz Evinizi teslim aldıktan sonra taksitlerinize bir miktar zam uygulanır. Bu sayede, borcunuz daha erken biter.

https://www.pesinatsizev.org/aylik-555-tl-taksitle-ev-sahibi-olma-firsati/


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.

Plesk Trial Lisans Kodu