Popüler Cevap

Peşinatsız Ev Almak Mümkün mü?

Peşinatsız Ev Almak Mümkün mü?

Ülkemizde ekonomik şartlar giderek ağırlaşmaktadır. Özellikle artan ev fiyatları ev almayı düşünen kişilerin hayallerini suya düşürmüşe benziyor. Peşinatsız ev almak artık bankalar üzerinden orta ya da dar gelirli vatandaşlar için neredeyse imkansız hale geldi. Çünkü bankalardan kredi çekmek için ev fiyatının %20 gibi bir bedelini peşinat olarak alacak kişinin karşılaması gerekmektedir. Yüksek ev fiyatlarından dolayı da dar ve orta gelirli vatandaşlar oldukça yüksek rakamlara denk düşen bu peşinatı bulamamaktadırlar.

Haliyle ev alma fikirlerini de ertelemek zorunda kalıyorlar. Fakat günümüzde bazı firmalar sayesinde hayallerinizi ertelemenize hiç gerek yok. Çünkü orta ve dar gelirli vatandaşları hayallerindeki eve kavuşturma amaçlı kurulan bu firmalar ile peşinatsız ev sahibi olabileceksiniz. Tamamen isteğe ve kişinin maddi durumuna bırakılan peşinat seçeneği sayesinde durumuna göre ister peşinatlı ister peşinatsız ev sahibi olabileceksiniz. Ödeme koşulları noktasında da istediğiniz vade sayısına bölme imkanına sahipsiniz.

Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

Bankaların özellikle konut kredisi için uygulamış olduğu yüksek faizler nedeniyle ev fiyatları oldukça maliyetli bir hal almıştır. Birde bankalardan ev kredisi çekebilmek için oldukça pahalı olan evlerin %20 bedelinin peşinat olarak istenmesi ev alacak kişileri çok zor duruma düşürmektedir. Bu sebeple insanlar bankalar haricinde daha makul fiyatlar üzerinden ev alabilecekleri sistem arayışları içerisine girmişleridir.

Faizsiz ve peşinatsız insanlara ev almanın yolunu açan Eminevim, Birevim ve Fuzulev gibi firmalar oldukça ön plandadır. Binlerce kişi bu kurumlar sayesinde faize bulaşmadan peşinatsız bir şekilde ev ya da araba almışlardır. Günümüzde de birçok kişi bu sistemlerde kayıtlı olup, aylık belirledikleri miktarlarda ödeme yaparak ev, araba ya da gayrimenkul alacakları günün gelmesini beklemektedir.

İlginizi Çekebilir  Donmuş Ürünleri Ve Buzları Güvenle Saklayın

Peşinatsız ev alma imkanı sunan bu sistemler sayesinde herhangi bir birikimi olmayan insanlar, aylık güçlerinin yettiği ölçüde miktarlar ödeyerek günü geldiğinde toplu paralarını almaktadır. Bu parayla da istedikleri yerden paralarının yettiği ölçüde istedikleri evi alabilmekteler. Sistem hiçbir şekilde vatandaşları herhangi bir peşinat ödemeye zorlamamaktadır. Bu tamamen müşterinin isteğine bırakılmıştır.

https://www.tasarruflaev.com/pesinatsiz-ev-alma-firsati.php


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.

Plesk Trial Lisans Kodu