Popüler Cevap

Medyum Bakımlar Yapar mı?

Medyum Bakımlar Yapar mı?

Kişilerin üzerinde ne tür bir sıkıntı olduğunu, büyü veya yolunda gitmeyen işlerin nedenini tespit etmek amacıyla yapılan bakım işlemi, ezoterik bilgiye sahip bir medyum aracılığı ile yapıldığında sorunları çözmenin ilk adımı olmaktadır. Bizzat tarafımdan da yapılan bu bakımlar sayesinde birçok sıkıntının kaynağını tespit ederek ardından da bu sıkıntıya yönelik uygun çalışmalarda bulunmaktayım. Hiçbir ücret talep etmeden yaptığım bu bakımların amacı, yapacağım çalışmanın ne yönde ilerleyeceğini tespit etmek adına oldukça önemlidir.

Bakım Ne İçin Yapılır ?

İnsanlar bazen hayatlarında açıklanamayan sıkıntılara düşebilirler. Hayatlarında her şey yolunda gittiği halde üzerlerinde tarifi imkansız bir kasvet hissedenler, sürekli kabuslar gören ve bu yüzde uyku problemleri yaşayanlar, açıklamaz şekilde evliliğini bitirmek isteyen, sinirli olan, sevdiği insanlardan bir anda nefret etmeye başlayan kimseler bir büyünün etkisinde olabilirler. Bu tür durumlarda yaptığım bakımlar, bu kimselerin ne tür bir büyünün etkisi altında olduğunu bilmeyi sağlamaktadır. Veya bu durumları yaşayan kimseler bir büyü tesirinde olmayabilir fakat hayatlarında kendi kendilerine ürettikleri olumsuz düşünceler veya negatif enerjiler etraflarına bazı kötü doğaüstü güçleri çağırmış olabilir. Bu halleri yaşayan kimselerin tek çaresi bir medyum ile bakım yaptırarak bu sorunun giderilmesine yönelik bir uygulamanın sağlanmasıdır. Bakım çalışması bazen başka amaçlarla da yapılabilir. Geleceğe yönelik olarak yapılan bakımlar, kişinin yeni başlayacağı işin veya yapmayı düşündüğü evliliğin kendisini ne yönde etkileyeceği hakkında fikirler edinmeye yardımcı olmaktadır. Bu türlü bakımlarda tarot açılımı, su falı veya kahve falı gibi fallar bizlere yardımcı olur. Çeşitli şeyleri öğrenme niyeti ile bana başvuran kimselere, bu fallardan ve kendi içsel sezgilerim ve yeteneklerimden yola çıkarak yardımcı olmaya çalışmaktayım.

Bakım İle Neler Tespit Edilebilir ?

Bir medyum tarafından yapılan bakım çalışması genellikle yanlış anlaşılmakta ve sorunun çözümünün bakım ile halledileceği düşünülmektedir. Fakat bakım işlemi yalnızca bir sorunun ne olduğunun tespit edilmesi için yapılan bir çalışmadır. Yani asıl uygulamaya başlamadan önce daha doğru bir uygulamada bulunmak için kullanılan bir yöntemdir. Medyumluk çalışmalarım süresince çok sayıda bakım yaptım ve çok sayıda problemin tespitini sağladım. Bu çalışma ile tespit ettiğim sorunlar genellikle insanlara musallat olan bazı doğaüstü varlıkların yarattığı olumsuz etkiler ve büyüler oldu. Bir medyum olarak önemle altını çizmem gerekir ki, bakım ile üzerinde bazı olumsuzlukların tespit edildiği kimselere mutlaka bu olumsuzlukların giderilmesi için müdahalede bulunulması gerekmektedir. İnsanlar günlük yaşamlarında bazı terslikleri çoğunlukla önemsemezler. Fakat bu tersliklerin kaynağı genellikle pozitif bilimler ile açıklanamayan olaylardır. Bu olayların çözümünde de ancak gizli ilimlere vakıf olan kimselerin yardımı etkili olacaktır. Çeşitli problemlerini çözmeye çalıştığım kimselerden bakım için hiçbir ücret almamaktayım. Bu çalışma yalnızca bir ön çalışma olup, sonrasında sorunun kaynağına yönelik profesyonel yöntemler uygulamaktayım.

www.aslanhoca.com


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.

Plesk Trial Lisans Kodu