Popüler Cevap

Kripto Parada Türkiye’nin Yüzü Thodexten Dev Çekiliş

Kripto Parada Türkiye’nin Yüzü Thodexten Dev Çekiliş

Thodex.com kriptoPara borsaları arasında Türkiye’nin yüzü olmaya devam ediyor.

Thodex, kurulduğu günden bu yana kendisini tercih eden ve desteklerini esirgemeyen çok kullanıcılarına kuruluşunun 4. yılını kutlamaya hazırlandığı bu günlerde büyük bir müjde sunuyor. Daha önce hiçbir kripto borsası tarafından ülkemizde yapılmamış bir Thodex çekilişi ile Porsche Panarema kazanma şansı siz değerli kullanıcıları bekliyor.

Dijital para borsası Thodex üzerinden sürekli yapmakta olduğunuz gibi kripto para alım ve satım işlemlerini gerçekleştirerek yüzlerce verilecek ödülden birine sahip olabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri’nden FinCen MSB lisansına sahip bir borsa Thodex, Türkiye’deki ilk Bitcoin ATM hizmetini piyasaya sunarak kalitesini ispat etmişti. Verdiği kaliteli hizmetlerin yanı sıra müşterilerinin kendisini tercih etmesi sebebiyle müşterilerinin her daim memnun olmasını isteyen firma, Thodex 4. yıl çekilişi ile kuruluşunu kutlarken, kullanıcıların da memnun ediyor.

Thodex, 4. yılında yapacağı çekiliş kampanyası dahilinde, yüzlerce hediyeyi müşterileri ile buluşturuyor. Kampanya şartlarına uyan ve gerekli işlem hacmine sahip olan çok kullanıcılar kampanyaya katılım için  çekiliş hakkı kazanıyorlar.

Thodex Gümbür Gümbür Geliyor

Thodex, sunduğu hizmetlerin güvenli bir şekilde kullanıcılar tarafından  kullanılabilmesi için her türlü önlemi sistemin en küçük zerresine kadar alıyor. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde kullanıcılar dışında kimse o hesaba erişip işlem yapamıyor. Thodex borsası üzerinde işlem yapmak için sisteme girmeye çalıştığınızda; öncelikli olarak iki aşamalı güvenlik kontrolünü aşmanız gerekiyor. Diğer kripto para borsalarında sisteme giriş yaptığınızda, herhangi bir destek ihtiyacınız olduğunda, uzun süreler bekleye biliyorsunuz fakat Thodex bu hizmeti de 2 dakika gibi kısa bir sürede vererek dünya standartlarında bir hizmeti sizlere sunuyor.

Porsche Panarema Kazanma Şansı Sizi Bekliyor

Thodex, birçok yeniliği ülkemize getirerek başarılı projelere imza attığı gibi kuruluş yıldönümünde bir başka başarılı proje ile karşımıza çıkıyor. Thodex kuruluş yılı kampanyası ile  koşullara uyan herkese yüzlerce hediye kazanma fırsatı sunuluyor. Thodex tarafından düzenlenen bu kampanya, hayal sınırlarını zorluyor. Birçok kişinin rüyalarını süsleyen Porsche Panarema, bu çekiliş ile talihli bir kişin rüyalarını süslemenin ötesine geçerek gerçeğe dönüşecek.

Bunun için yapmanız gereken tek şey Thodex hesabınıza para yatırdıktan sonra alım satım işlemleri ile belli bir hacme ulaşmak.

Thodex Çekilişinde Hangi Hediyeler Verilecek

Porcshe Panamera 4 – 1 Adet

Apple Watch – 100 Adet

Sony PlayStation 4 – 50 Adet

iPhone 11 – 30 Adet

Samsung S10 – 30 Adet

Macbook Air – 50 Adet

Thodex Hediye Kiti – 500 Adet

Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanır?

Kampanya dahilinde yapılacak olan çekilişe katılım sağlayabilmek için Thodex’te 3. seviyede üyelik bulunması gerekmektedir. Bu koşulu sağlayan herkese bir çekiliş hakkı tanınacaktır.

Yapmış olduğu işlemlerin toplam hacmini 10.000 Türk lirası, yada eşdeğerde dolar ya da kripto varlıklarda sağlayan herkese herkese bir çekiliş hakkı tanınacaktır.

Thodex Ortaklık Sistemi’nde yer alan ve 3. seviye üyeliğe çıkarak, 5 aktif yeni kullanıcı getiren herkese bir çekiliş hakkı tanınacaktır.

Firma tarafından düzenlenen bu kampanyada yapılacak Thodex dev yıldönümü çekiliş süprizi ile verilecek hediyelerin vergi ve gümrük giderleri tamamen talihlilere aittir.

18 yaşını aşmayan kişiler ve Thodex çalışanları kampanyaya dahil edilmeyeceklerdir. Bu kişiler kampanyaya katılıp hediye kazansalar bile çekilişle verilen hediyeleri kazanmaları kapsam dışı olacaktır.

Kampanyaya katılım gösteren kullanıcılar en fazla kişi başı bir ödül kazanma hakkına sahiptir.

Kampanyaya katılım gösteren herkes yukarıda belirtilmiş olan kuralları kabul etmiş sayılacaktır.

Thodex kampanya dev çekilişi ile ilgili değişiklik yapma hakkını Thodex kripto para borsası firması gizli tutmaktadır.

Kaynak: https://www.thodex.com/tr/cekilis

Kaynak: https://www.thodex.com/tr/market/BTC-TRY


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.

Plesk Trial Lisans Kodu