Popüler Cevap

Ev Sahibi Olmak Hepimizin Hayali

Ev Sahibi Olmak Hepimizin Hayali

Ev fiyatları eskiye nazaran astronomik bir hale gelmiştir. Bunun nedeni ekonomiye faizin hakim olmasıdır. Faizli bir şekilde verilen krediler ev fiyatlarını uçurmuştur. Bunun neticesinde her yıl % 10-15 yükselen ev fiyatları ile karşılaşmaya başladık. Ancak asgari ücretler ise yeterince yükselmiyor. Bu durumdan en çok bankalar yararlanmıştır. Faizli kredi veren bankalar bu boşluktan faydalanarak, kimliğini getiren herkese kredi vermiştir. Sonuçta boşanmalar ve aile faciaları artmıştır. Ev fiyatı kadar faiz ödemenin yanında, ödemeler aksadığı zaman banka eve el koyabiliyor. Bu nedenle, birçok kişi ev alayım derken, bütün mal varlığını kaybetmeye başlıyor.

Faizsiz, Peşinatsız Ev Sahibi Olma Fırsatı

Faizsiz ev sahibi olmak, herkesin hayalidir. Aldığı evin parasını vererek ev sahibi olmak, faizsiz ev almak, herkesin aradığı şartlardır. Aradığınız peşinatsız ara ödemesiz ev olanakları ile faizsiz çalışan kurumlar, ev sahibi yapmaktadır. Hizmet bedeli ile çalışan faizsiz kurumlar, evin fiyatı üzerinden komisyon alıyor. Hizmet bedeli olan bu rakam, çok büyük rakamlar değil. 100 lirada 15-20 lira gibi bir rakam, Senetle ev ve daha birçok fırsat seçenekleri ile aradığınız ev alma koşullarını sunuyorlar.

Faizsiz Olduğunu Nasıl Anlayacağız

Yemek yerken, tuzlumu yoksa tuzsuz mu olduğunu anlamak için, tuzun tadını bilmemiz gerekir. Acılı veya acısız yemeği ayırt etmek için acıyı bilmek gerekir. Tıpkı bunun gibi, faizsiz bir projenin faizli mi? yoksa faizsiz mi? olduğunu anlamak için öncelikle faizi bilmemiz gerekir. Bu firmalar peşinatsız ev sahibi olma fırsatı ile en iyi seçenekleri sunmaktadır. Faizin ne olduğunu bilerek, sözleşmeleri dikkatli incelemek, ileride oluşacak aksaklıkları engelleyecektir. Peşinatsız seçenekler, senetli seçenekler ile ev satan bu kurumlar, güncel ev fiyatları ile tahsilat yapmaktadır.

Yani ev fiyatlarının düşmesi veya yükselmesi gibi durumlar, her iki tarafı da mağdur etmeyecektir. Faiz oranları ise sizi etkilemeyecektir. İnşaat sektöründe oluşan indirimler, ödemelerinize yansıyacaktır. Yaptırımlar ise oldukça adil olmalıdır. Büyük şehir İstanbul peşinatsız taksitle ev fırsatları, faizsiz çalışan bu kurumlar tarafından sunulmaktadır. Faizi bilerek yapılan araştırmalar, faizsiz ev alma fırsatını verecektir. Faizle borç para almak değil, ticaret yapmak uygundur.

https://www.evhayalim.com/pesinatsiz-taksitle-ev-almak-mumkun-mu/


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.

Plesk Trial Lisans Kodu