Popüler Cevap

Dorukhan Beşiktaş’ta Kalacak Mı?

Dorukhan Beşiktaş’ta Kalacak Mı?

Menajerlerden gelen açıklamalar Dorukhan için 8 milyon Euro değerinde teklifler olduğu yönünde. Sezon sonuna kadar bunun artması bekleniyor. Yeni Milli oyuncuların sürekli olarak değer kazanması oldukça dikkat çekiyor. Piyasada yaşanan bu gelişmeler sürekli olarak güncellemelere neden oluyor. Spor haberleri için siz de sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Beşiktaş’ta yaşanan gelişmeler için sitemizi tercih edebilirsiniz. Oyuncunun Beşiktaş’ta kalmak istediği gelen haberler arasında. Fakat yüksek bir ücret karşılığında, Beşiktaş oyuncuyu satmayı planlıyor. Şenol Güneş sonrasında oyunun akıbeti merak konusu.
Beşiktaş her ne kadar şampiyonluk şansı olmasa da, önümüzdeki sezon için önemli bir takım kurmak istiyor. Bu noktada, yeni transferler gündemde. Bu sene Burak Yılmaz’ı alarak en çok önümüzdeki sezon için adım attılar.

Beşiktaş hakkında sürekli olarak yeni gelişmeler yaşanmaya devam etmektedir. Türkiye’nin köklü takımlardan biri olan Beşiktaş, 2 sene üst üste şampiyon olduktan sonra geçtiğimiz sene bu ünvanı Galatasaray’a kaptırmıştı. Bu sene ise Beşiktaş’ın şampiyon olma şansı yok. Bu nedenle önümüzdeki sene için transfer çalışmaları başladı. Bu konuda bilgi almak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. En yeni gelişmeler, popüler haberler ve güncel gelişmeler için sitemizi takip edin. Dünya futbolu, diğer spor branşları ve her konuda sizlere yeni bilgiler aktarmaya devam edeceğiz.

Bu haber Süperbahis katkılarıyla hazırlanmıştır.


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.

Plesk Trial Lisans Kodu